Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Ha egy pasi az...

Melyik a jobb? Ha egy pasi az Audiját összelopja (léhűtő munkákkal, prosti vagy strici) vagy apuci alárakja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Az utolsó a jobb, mert ha az apuci megteheti,akkor miért ne? Bàrcsak nekem is tudtak volna segiteni a szüleim, de még 1Ft.-tal sem.
2011. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
e kettő közül a 2.
2011. aug. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egyik se jó, de ha választani kell inkább az első. legalább tett érte, mégha nem is tisztességes úton szerezte a lóvét de legalább megdolgozott érte és nem csak a segge alá tolták. Rosszul vagyok az ilyen anyuci apuci elkényeztetett fiacskája pasiktól. Akkor inkább egy strici.
2011. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
12%
Az első a jobb! Sokkal vagányabb! :)
2011. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:40 vagyok

Annyit még hozzátennék, hogy nem azt ítélem el, ha valakinek a szülei megtehetik, hogy segítsenek és ő ezt el is fogadja, hanem azt ha beleül a tutiba és soha semmi nem tesz ezután csak hagyja hogy pénzeljék a szülei még 30 évesen is. Mert van aki megkapja a segítséget az elején otthonról, de aztán a saját lábára áll és még esetleg vissza is tud adni belőle valamit a szülőknek ha rászorulnak.

2011. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
93%

Ja főleg ha valamelyikőtök házát rabolta ki érte! De menő!

Miért van azzal baj, ha valakinek a szülei megtehetik, hogy vesznek egy kocsit a gyereküknek. Ja, hogy mert nektek nem adtak? Ez semmi más csak az irigység! Miért lenne attól el kényeztetett?

2011. aug. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szép válasz. :)))))))))
2011. aug. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

erkölcsileg inkább a második esetet preferálnám.

mondjuk kocsit soha nem tennék a gyerekem alá, azért meg lehet dolgozni pár év alatt. ellenben lakásra már most gyűjtök neki, mert nem lenne pofám azt nézni, h albérletben nyomorog vagy a hitelt nyögi.

2011. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Minek neki Audi? Engem a 20 éves Nissanom is elvisz, ahova kell... 2 nyarat dolgoztam érte.


20/L

2011. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
67%

Mind kettő rossz, de talán második még jobb mert majd még kikupálódhat a srác, az első meg rájön hogy ez milyen király azt egyre nagyobb f*** lesz.


Mondjuk aki említette hogy ha pont rá hibáznak és azt rabolják akinek bejön. Hát igen ez is csak addig vicces. Mert gondolom a stricinek nem lenne a prostija. Vagy épp akihez betörnek 3-an.

2011. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!