Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a jobb? Ha egy pasi az...

Melyik a jobb? Ha egy pasi az Audiját összelopja (léhűtő munkákkal, prosti vagy strici) vagy apuci alárakja?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 13:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
szerintem egy fokkal jobb megítélés alá esik az, ha apuka fizeti a kocsit. Hisz végülis arról nem tehet az ember, hogy apuka gazdag, és neki mázlija van, és megkapja ezeket a javakat!! A kérdés már csak az, hogy vajon apuka milyen jövedelem szerző tevékenységet folytat?? )pl. ő is strici stb?? :)) )
2011. nov. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok,hogy mindegy. A lényeg, hogy ki vagy, mid van a jelenedben. A múltad nem számít. Ha vették neked, nem számít. Azok akik látják,úgysem tudják,hogy te dolgoztál meg a pénzért, vagy a szülőktől kaptad ajándékba. Csak annyi számít,hogy menő járgányod van, amire lehet feszíteni és kész. Ez a dolgozz meg érte erkölcsi szövegelés azoktól származik, akik mindig csak álmodnak, trógerolnak ,de sose lesz nekik. Akik meg szerencsések, jó családba születtek, a szülők biztosítják a gyerek jövőét, pont azt amiért minden szülő/nek kéne/ élnie, hogy a gyerekének jobb jövője legyen biztosítva, mint ami neki volt, akkor tegye meg! Világ életben voltak elégedetlen lúzerek, és "ingyenélők is". Kutyát nem érdekel igazán, ha nem vagy őszinte. csak az számít hogy MID VAN!
2012. aug. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi baj van azzal, hogy egy szülő vesz a gyereknek egy autót? Sok irigy ember....
2014. okt. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!