Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a 3-as...

Miért van az, hogy a 3-as barátság nem működik nálam?

Figyelt kérdés
Mikor mi 3-an együtt vagyunk legtöbbször csak ők beszélnek. Ha én néha mondok valamit utána máris megint ők beszélnek. Meg azt vettem észre,hogy ők sokkal jobban elvannak mint ők külön-külön velem. A másik lány sok mindenhez ért ezért legtöbbször őt hívja mindenhova, én meg hiába vagyok vele úgy látom nem ér neki semmit. Néha úgy érzem magam mintha levegő lennék olyan rossz ez. Már mondtam nekik de nem mondtak semmi konkrétat rá. Én nem értem a másik lány miért annyira fontos neki, hogy én ha tanácsot adok vagy mondok valamit mintha nem is érdekelné. Bezzeg a másik lánytól mindig tanácsot kér mit vegyen fel,ez jól áll-e meg úgy általában is tőle kérdez mindent. Ha valamit rosszul csinálok őt annyira nem szidja le mint engem. Meg ha össze is vesznek vele normálisan kibékül , velem meg nem egyből békül ki.
2011. aug. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert őt jobban szereti, ilyen egyszerű.

Ami persze nem jelenti azt, hogy jobb nálad.

Keress mást, akinek Te leszel a legjobb barátja! ;)

2011. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam sem működtek soha. Mindig veszekedtünk, pedig nem mindig volt ugyanaz a 2 lány... Többször is előfordult. Szerintem ezek sosem működnek.
2011. aug. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így van, sose működnek.

Nálam is már 2x bebizonyosodott...

2011. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A hármas barátságok egyszerűen sosem működnek. Tapasztalatból IS mondom.
2011. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 éve működik, még úgy is, hogy mostanában ritkábban tudunk csak találkozni (ketten más-más egyetemen vagyunk, a harmadik lány dolgozik, vannak külön barátaink, párkapcsolataink, de még mindig ugyanolyan jóban vagyunk). Ezek szerint szerencsés vagyok. Szerintem ne keseredj el, lesznek még barátaid, próbálj nyitni más emberek felé, lássák, hogy nem vagy rájuk utalva. Általános suliban pár évig én voltam az elhanyagolt fél egy ilyen hármas barátságban, elkezdtem másokkal barátkozni, nem kerestem őket annyira, és érdekes módon ők jöttek utánam.. Csak akkor már én nem akartam velük sülve - főve együtt lenni, lettek más barátaim, akikkel a mai napig is tartom a kapcsolatot, míg az akkori két legjobb barátnőmmel már évek óta nem.
2011. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna:S
2011. aug. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!