Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha a párod...

Mit szólnál hozzá ha a párod ezt ajándékozná neked?

Figyelt kérdés

Egy szál kertből letépett ibolya.


Őszintén!,örülnél neki vagy nem?


Kiváncsi vagyok a váalszokra.


2011. aug. 28. 17:44
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
94%
örülnék :-)
2011. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

Persze, hogy örülnék neki!! Ha szívből adná, akkor mindegy mit...

23N

2011. aug. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
94%
nem az számít hogy honnan van,hanem az hogy gondolt rám..Igen,örülnék neki,mert tudom hogy azzal az egy szál virággal is eszébe jutottam..
2011. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%
Persze! Mindig szokott is behozni nekem virágot a kertből.
2011. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
76%
Hát elszőr örülnék, utána egy kis finom célzást tennék, hogy az a virág a kertben szebb lett volna, de azért szeretem :D
2011. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
63%
Attól függ hogy hogyan adná oda!
2011. aug. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
45%
Megkoszonnem. Ugyanugy hozhatott volna egy zsak sz.rt is. Akkor mit szoltal volna?
2011. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
82%

Attól függ miért ajándékozza :) Ha valamilyen ünnep alkalmából akkor eléggé meglepődnék és nem örülnék neki, hogy csak ennyi telik tőle. Ha nincs semmi pénze, akkor is lehet ötletesebb ajándékokat készíteni! Neki ez csak egy kézmozdulat, hogy kitépi a földből a virágot...

Viszont ha hétköznap adja, csak úgy, semmilyen okból akkor örülnék, mert gondolt rám :)

2011. aug. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
31%
Nem, nem örülnék. Például, ha szülinapomra jönne haza és a kertből vágna egy rózsát. Én azért többet dolgoznék az ajándékán. Nem érezném, hogy fontos vagyok neki. Ha nincs pénze, akkor is lehetne ötletesebb.
2011. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:

Csak kiváncsi vagyok hogy a mai anyagias világban ki örülne egy ilyen ajándéknak.

Megmondom öszintén egy másik kérdés ihletett meg hogy megkérdezzem ezt.

Párom azt mondta különleges vagyok abból a szempontból hogy kis aproságoknak is tudok örülni,sok lányt ismert de ők nem ilyenek voltak.

2011. aug. 28. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!