Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha a párod...

Mit szólnál hozzá ha a párod ezt ajándékozná neked?

Figyelt kérdés

Egy szál kertből letépett ibolya.


Őszintén!,örülnél neki vagy nem?


Kiváncsi vagyok a váalszokra.


2011. aug. 28. 17:44
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
18:32, nekem sincs kertem, nem vagy egyedül :)
2011. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
14%

Nem, nem örülnék, sőt.


Azért ennél vegyen már több fáradtságot...

Ha már csak virágot ad, legalább készíttetne egy csokrot.


Amikor a páromnak vagy bármelyik szerettemnek van szülinapja, már hetekkel (néha hónapokkal) előtte, -pénzt és időt nem sajnálva-, elkezdek agyalni az ajándékon, annak, hogy mivel tudnék a legnagyobb örömet okozni nekik és mivel tudnám elkápráztatni őket.

Ezek után, ha ő elintézné annyival, hogy kimegy a kertbe és letép egy szál virágot, nagyon mérges lennék.

2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
83%
Örülnék neki.
2011. aug. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
8%
19.10-zel egyetértek. Azért ne keverjük össze a szerénységet, az igénytelenséggel, az igényességet a kapzsisággal. Semmi fantázia, semmi egyediség, semmi figyelmesség nincs egy szál kertből szakított virágban. Jó, hogy nem hozza be a kocsiból a fagyállót, hogy pezsgő helyett azzal koccintsunk a szülinapomon :D
2011. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
85%

A 17:55-ös vagyok...

Nem gondoltam volna, hogy így lepontoztok. Mondjuk nem zavar, hisz egy tök lényegtelen dolog itt a százalék.


Viszont ebből fény derült arra, hogy tényleg mennyire anyagias a legtöbb nő. Szégyen gyalázat. Egyre inkább megértem a férfiakat. Hogy nem találnak normális csajokat, csak ilyen számítóakat.


(Te, aki férfi vagy és erre tévedsz! Azért tudd, hogy van néhány kivétel, pl én. Úgyhogy ne mondd azt, hogy minden nő számító és anyagias, mert ettől hányok! Inkább keress türelmesen! Ha valaki kivágja a hisztit attól, mert egy ibolyáról eszedbe jutott, akkor az nem érdemel meg...)


Kérdező! Amúgy a kérdésedből én azt gondoltam, hogy te örültél egy szál ibolyának. De ezek szerint túl naív vagyok. Mindegy.

Lehet nyomkodni a piros mancsot, én akkor is az ibolyának örülők icipici táborát erősítem!

2011. aug. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
31%

Kedves utolsó!


Itt nem anyagiasságról van szó, hanem az igényesség hiányáról. Ha én szeretek valakit, veszem a fáradtságot és készülök neki valamivel, nem pedig egy mozdulattal intézem el.

Ha pedig valakinek nincs pénze, akkor is tegye oda magát jobban.


De úgy látszik te is hasonlóan ajándékozod meg a szeretteidet és neked ez természetes.

2011. aug. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Igényesség és adafigyelés...érdekes dolgok ezek.

Számomra ez az egy kicsi ibolya többet ért mintha elment volna a boltba és vett volna valami tucatajándékot ami értékben nagyobb.

mellesleg nem alakalomra kaptam és ez az egy nyilt ki akkor a kertünkben(a párommal saját).Sétáltunk majd én bejöttem,pár perc mulva hozta a virágot,még csodálkoztam is hogy honnan mert nem láttam .Akkor mondta hogy ez a kedvenc virága és én megkaptam az elsőt amit abban az évben először talált.


Sok ilyen apróságot kaptam ai látszik hogy nagy hatással volt rám,hisz pontossan emlékszem még igy 8évvel a történés után is.

2011. aug. 29. 06:50
 38/39 anonim ***** válasza:
90%

Nah b*sszus, ebbe a kategóriába sem írok többet :D Nemtudom melyik degenerált élőlénynek a hobbija lepontozni az olyan válaszokat amiben a véleményemet fejtem ki, normálisan. Ha a kérdező tanácsot kér, és hülyeséget válaszolok akk még megértem, de azt miért kell lepontozni, ha a véleményemre kíváncsi? :/

Gondolom az illető(k) nem fog(nak) válaszolni, csak szokásukhoz híven megy a lefelé mutató ujjacska :)

2011. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a férfiak màshogy mûkodnek, mint a nôk.

Ha adnak, -méghozzà ilyen spontànul,az nagyon jô jel, és sokkal többet ér,mint egy csokor rôzsa a boltbôl. A nôk ezeket az aprô gesztusokat àltalàban màr csak akkor értékelik, amikor egy idô utàn màr elmaradnak. Ha azt mondanàd neki, hogy legozelebb egy nagy csokor orchideàt szeretnél, biztos hogy meg fogja venni, de az màr nem szîvbôl jôn, és nem ér egy kalap szart se. A legszebb férfiak az egyszerû, tiszta-lelkû férfiak, olyanok mint az ibolyàd:-))))

2011. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!