Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha a párod...

Mit szólnál hozzá ha a párod ezt ajándékozná neked?

Figyelt kérdés

Egy szál kertből letépett ibolya.


Őszintén!,örülnél neki vagy nem?


Kiváncsi vagyok a váalszokra.


2011. aug. 28. 17:44
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
54%

igen!


Inkább, mint virágosnál vett afrikai rózsa, vagy aranylánc vagy tengerparti nyaralás, vagy mit szoktak még a libuskák elvárni... Szóval akkor hülyén érezném magam, az ibolyától meg még inkább imádnám, nem? De!

2011. aug. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Egyetlen egyszer kaptam a virágostól virágot,az eljegyzésünkre.
2011. aug. 28. 17:57
 13/39 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem ritka az olyan lány, aki nem anyagias...

Én személy szerint a legjobban annak örülnék, ha a szerelmem pl. szülinapomon meglepne egy nagyon szép hosszú szerelmes levéllel, amit kézzel írt és beledobja a postaládámba :) Sajnos ilyet még senkitől nem kaptam :( Igaz, hogy ez már nem trendi de sztem a legtöbb lány nagyon örülne neki.

2011. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
59%
Ugy latszik, parod tevedett. Nem ismer.
2011. aug. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
55%

17:59

Az nagyon jó lenne tényleg! :) L

2011. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
67%
Miért lennék anyagias, ha nincs alkalom örülök, ha van, igen furcsán néznék. Ugyanúgy, mint mikor alkoholt vesz valaki, olyan személytelen, sivár.Igaza van az előttem szólónak, inkább egy levél.
2011. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

FromOz válasza:


Ugy latszik, parod tevedett. Nem ismer.


Ezt nekem irtad?Mire alapozod?

2011. aug. 28. 18:03
 18/39 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok anyagias, örülök kis dolgoknak is. És örülnék ha behozna egy száll virágot a kertből
2011. aug. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

"Párom azt mondta különleges vagyok abból a szempontból hogy kis aproságoknak is tudok örülni,sok lányt ismert de ők nem ilyenek voltak."

Erre a kommentedre irtam. Vegul is nem orulsz egy viragnak amit a kertbol tepett le Neked. Azt irod, csak egyszer kaptal viragot uzletbol.

2011. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
59%
én írtam ki a kérdést hogy támogasson a barátom és én is örülnék egy szál kertből szedett virágnak.
2011. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!