Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá ha a párod...

Mit szólnál hozzá ha a párod ezt ajándékozná neked?

Figyelt kérdés

Egy szál kertből letépett ibolya.


Őszintén!,örülnél neki vagy nem?


Kiváncsi vagyok a váalszokra.


2011. aug. 28. 17:44
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
20%
Nem örülnék. Senki kertjéből ne lopkodjon virágot. És egy szál ibolya, hát... nekem fillérb.aszó gesztus, nem futotta normális csokorra?
2011. aug. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

Úúú, én nagyon örülnék :)

Nemis tudom miért, de hogy ő szedte és a kerjükből van...Ááá tökjó :)

2011. aug. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

FromOz


Sehol nem irtam hogy nem örültem neki.Lehet az a mondat félreérthető,az előtte levő kommentre irtam,aki jobban örülne egy kerti virágnak mint boltosnak.

a párom az eljegyzésre azért hozott bolti virágot mert "muszély" volt,elég ciki lett volna ha akkor nem azt hoz.


Az ibolya a párom kedvenc virága.A kertünkből megkaptam az első tavaszi ibolyát ami kinyilt.lepréseltem és azóta is megvan 8éve.

2011. aug. 28. 18:23
 24/39 anonim ***** válasza:
67%
A saját kertedből szedett virág az lopás? Akkor most be vagyok sz.arva, hogy mi lesz...
2011. aug. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
ki mondta hogy lopta???
2011. aug. 28. 18:30
 26/39 anonim válasza:
87%
Ha mond hozzá valami romantikusat, hogy meglátta a virágot, és egyből rám gondolt, akkor sokkal jobban örülök ennek mint akármi másnak :) :) De ha csak úgy odaadja, hogy a Tiéd, akkor is nagyon jó lenne!
2011. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy saját kertből? Itt mindenkinek van kertje, csak nekem nincs?
2011. aug. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, az előző kérdésedből kiderül, te is többre vágynál. Én kaptam már így virágot, örültem, sőt legalább nem nekem kell metszenem a rózsát, de alkalomra azért erőltesse meg magát.
2011. aug. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Kérdező, az előző kérdésedből kiderül, te is többre vágynál.


Melyik előző kérdésemre gondolsz pontosan?Ezzel kapcsolatban nem tettem fel itt kérdést.


Megindokoltam miért kérdezem,szó nincs arról hogy nem örültem neki.

2011. aug. 28. 18:36
 30/39 anonim ***** válasza:
Bocsi félrenéztem.
2011. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!