Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elintézni azt hogy...

Hogy lehet elintézni azt hogy apu neveljen tovább és ne anyu?

Figyelt kérdés
a szüleim elváltak, anyuval nagyon sokszor összeveszünk és van hogy kidob a lakásból, :S ilyenkor apuhoz jövök de kezdem megunni ezt az állapotot,
2011. aug. 28. 20:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmmel is így van. 13 éves de már keményen dohányzik,iszik anyját abszolút nem érdekli...
2011. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nállunk apu szipuzik ezért vált el tőle anyu, de egyébként rendes,
2011. aug. 28. 21:39
 13/14 anonim ***** válasza:

ezt azért mondhattad volna az elején, mert ilyen nehezítő tényezővel viszont... hát nem tudom :/

Vérvizsgálatot is kérhetnek és ha az kimutatja, akkor viszont nem áll jól a szénátok. A bíróság úgy van vele, hogy inkább legyen egy vitatkozó anyád, aki mentálisan tönkretesz, mint egy olyan apád, aki akaratgyenge és ha egy kicsit többet slukkol akkor fizikailag kárt tehet benned, vagy az ellenkezője: egész nap tudomást se vesz rólad. Ezt most képletesen értettem, tudom, hogy édesapád nem ilyen!

2011. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ne ugy értsd hogy szipus hogy 0-24 ben, csak ha rájön, de egyébként rendes állása van, rendet tart maga körül
2011. aug. 28. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!