Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem nélkül benne maradnál...

Szerelem nélkül benne maradnál egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

több mint egy éve vagyunk együtt, de sok volt a mosolyszünet ez idő alatt. ez is mutatja h. nem igazán vagyunk egy hullámhosszon. múltkor összeírtam a jó és a rossz oldalait a kapcsolatnak és a jóhoz csak annyi került hogy jó vele a szex + mégis van valakim. amúgy kedvelem, de sok dolog idegesít benne. 22 vagyok, vajon vele maradjak vagy inkább egyedül míg nem lesz új férfi az életemben? te mit tennél?

ő 34


2011. aug. 28. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ne maradj vele.én 1 évig húztam a szakítást hasonló szituációban.fiatal vagy még,ha nem vagy boldog nincs értelme.nehéz volt,meg mi többet is voltunk együtt,de egyáltalán nem bánom,hogy így döntöttem:)
2011. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Még szerelemmel se,ha nem jó valamilyen téren a kapcsolat.

22 évesen nem kell megalkudnod!

2011. aug. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

22 évesen nem is tudom miért vagy egy 34 évessel, és miért nem keresel korban jobban hozzád passzolót...

Véleményem szerint aki együtt van valakivel, de csak azért, h legyen valakije és ne legyen egyedül; vagy vele van, de csak megszokásból és stb...ezek az emberek mind gyávák!


29/F

2011. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok, vmi nem stimmel, de szeretem, nem bírom lehagyni, pedig tudom meg kéne tenni. De összeszoktunk, 26 vagyok, mi van ha nem találok senkit, csak rosszababt, olyan jó hozzábújni valakihez, de sokat veszekszünk.:(
2011. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha nincs veszekedés, problémák, és nem kell áldozatot hozni.
2011. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 22 éves fejjel hagytam ott egy 4 éves kapcsolatot, pont amiatt, hogy olyan semmilyen volt, kényelmes és kész, nem lett volna belőle semmi.Tudni kell, hogy elég nehezen szoktam döntéseket hozni, de ezt nagyon könnyen ment, sőt megkönnyebbültem, jól döntöttem és áldom az eszem, hogy nem szenvedek mellette már :)
2011. aug. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Velem a baràtnôm azért volt, mert retteg a magànytôl.

én azért voltam vele, mert a legnagyobb szerelmem volt.

He azért vagy valakivel, mert nem akarsz egyedül lenni, az a legnagyobb tetû dolog a vilàgon. Vesztegeted az idôdet, és ami még szarabb: a màsik idejét.Irdatlan sz.;r, önzô embernek tartom az ilyet, te ne legyél ilyen.

2011. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!