Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg tönkreteszi a kapcsola...

Tényleg tönkreteszi a kapcsolatokat a túl sok együttlét?

Figyelt kérdés

Azért ide írom a kérdést és nem a szerelem,szex kategórián belül,mert itt azért érettebbek a válaszadók, és végülis ide is illik.

7 hónapja vagyunk együtt a barátommal. A nyáron nagyon összenőttünk a sok szabadidő, a sok közös program tulajdonképpen már együtt éltünk. Náluk és nálunk.

Volt egy hónap kihagyás, amikor vidéken dolgozott,akkor nagyon keveset találkoztunk, mikor vége lett a munkának mégtöbbet lettünk együtt.

Mások, köztük ő is azt gondolja,attól fél,hogy ez feltétlenül a kapcsolat megromlásához vezet.

Szerintem nem feltétlenül.

Rajta is észreveszem,hogy mikor nekem sok egy kicsit belőle,és azt mondom hazamegyek,akkor tulajdonképpen nem hagy, " jajj maradj már" "ne menj már el"...

De tipikus pasi. Ha meg én vagyok kicsit kiakadva azon,hogy kevesebbszer mondja már,hogy szeret,akkor nekiáll mondani,hogy fél,hogy megun,mert sokat vagyunk együtt.

Szal abszolút nem úgy cselekszik pl hétfőn,mint amit mond kedden :D

Vélemény? Tapasztalat?

Köszönöm:)

19L (+21F)


2011. aug. 29. 10:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%
Ezt azért nem jelenteném ki így kategorikusan, hogy amelyik kapcsolat tönkre megy a sok együttléttől az amúgy is tönkre menne.
2011. aug. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

tudom,hogynem tart örökké.

de van,amikor nem tudunk elszakadni.

nem azért,mert pl én nem tudok leszállni a nyakáról,hanem összeforrtak a programok.

ennyi.

2011. aug. 29. 10:15
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan csak a tiniknél van, hogy jajj ha sokat vagyunk együtt, megunjuk egymást. Érett embereknél természetes az az igény, hogy a szabadidejük nagy részét együtt tölti a pár. Ezt nem szabadna tehernek érezni. A baj akkor kezdőik, ha ezeknek az együttléteknek nincsen tartalma, nem csináltok semmi érdemlegeset, pl. csak heverésztek, neteztek, folyton filmet néztek. Akit nagyon szerettem, annál soha nem éreztem, hogy "sok" belőle, az az igazság.
2011. aug. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Emberfüggő.

Mi 5,5 éve vagyunk együtt, ebből a nyarakat szinte végig együtt töltjük/töltöttük, és amikor suli és munka van, akkor is rengeteget vagyunk együtt. Mi bírjuk, nekünk így jó, de valaki ettől pl. falra mászna és lehet az érzelmeit is megváltoztatná.

21/L

2011. aug. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj cáfolnom, 4 éve vagyok együtt a férjemmel, nagyon szeretem, de még nekem/neki is kell néha "szabadidő", főleg hogy már gyerkőc is van.

A "magánléttől" nem kell így félni, nem hetekig kell távol lenni egymástól, elég az a 3-4.... óra is.

De mondjuk a ti esetetekben kérdező, még nem is annyira létkérdés ez, mert ha jön a suli úgyis kicsit "messzebb sodródtok" megint, akkor meg már nem lógtok egymáson:)

2011. aug. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak annak a kapcsolatnak nem jó,ami egyébként is gyengébb lábakon áll.Mi 6 éve lesz,hogy együtt vagyunk.3 éve házasodtunk össze.Egy irodában dolgozunk.És úgy érezzük,hogy napról napra jobban szerelmesebbek vagyunk egymásba.Persze van olyan,hogy jó lenne picit egyedül,akkor figyelünk erre jobban,ilyenkot ki-ki a maga kis világába elmerül.De ha pldul el kell mennie valahová,nekem és neki is:hiányzunk egymásnak.
2011. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
mi mindig együtt vagyunk már 7 éve. nekünk bejön és soha nem vagyunk unalmasak egymás számára...
2011. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

de annyira hiányzunk egymásnak minden egyes alkalommal mikor külön vagyunk...

nem most kezdtük,bár oké,7 hónap még nem egy örökkévalóság,de valahol el kell kezdeni,és mindig kicsi görcsbe van agyomrom,ha külön vagyunk:)

2011. aug. 29. 10:44
 19/20 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindig tökéletes volt,ha minél többet találkoztam a párjaimmal. El se tudnám képzelni,hogy csak heti 1x vagy 2x lássam az illetőt.(na meg minden nap vagy minimum minden másnap együttalvás is!).Viszont inkább attól laposodtak el az eddigi kapcsolataim, hogy megritkultak a találkozások,aztán jött az elhidegülés stb stb.... Szóval én nem erre fognám a helyedben :)

Legyetek minél többet együtt,hisz fiatalok vagytok, ki kell élvezni ezt!

2011. aug. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
9 nap híján mi is 7 hónapja vagyunk együtt. A kezdetektől fogva együtt élünk. Azok a nehéz napok, amikor haza kell jönnöm suli időben hétvégére, vagy nyáron haza kellett jönnöm pár napra. (Mert a szüleim látni akartak, viszont ha itthon voltam, le sem sz*rtak.) A mi kapcsolatunk valószínűleg azért is ilyen erős, mert együtt élünk. :)
2011. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!