Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változnak az érzelmei...

Hogyan változnak az érzelmei egy férfinak házasságban?

Figyelt kérdés

nálatok hogy működik?

nálunk ugyanis az alábbi szerint:

1 szerelmes, birtokló

2 szeret és birtokló

3 birtokló

4 nem szeret, de azt hiszi hogy de, és birtokló

5 kb most házasodnánk...


szóval házasság előtt állok, és szeretném látni úgy általában, vagy itt milyen egy hosszú távú kapcsolatban egy férfi


2011. aug. 29. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik más, úgyhogy nem igazán fogod leszűrni a lényeget, ezt ne feledd, ha kapsz rá válaszokat!
2011. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elöször szerelmes, szeret, és ez tart több, mint 20 éve...
2011. aug. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ilyesmire gondoltam, mint kedves második válaszoló


miért olyan nehéz válaszolni erre a kérdésre????


és kétlem, hogy mindenkinél, olyan hű de nagy különbségek lennének...

2011. aug. 29. 10:47
 4/6 anonim ***** válasza:

Nehogy házasságot köss ezzel a személlyel!

Alap már nem szeret s birtokló is az csak rossz lehet!

A birtokló embereket kerüld el!


Később már a boltba sem enged le és mindent az ő utasításai szerint fogsz végezni+ meg fog alázni.

2011. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

már ne haragudj, de a férjemmel csak ültünk és néztük a kérdésed, mintha mi egy teljesen más bolygón élnénk.


Megismertük egymást, és érdeklődni kezdtünk egymás iránt. Félév alatt lettünk szerelmesek, azóta azok vagyunk.

Nem értjük a kérdést.

És az mi, hogy akkor házasodtok, amikor már nem szeret téged? akkor minek házasodtok? Hogy aztán a ti és hozzátok hasonlók miatt ítéljék el azokat, akik megházasodtak és boldogan élnek, és eszükben sincs 1-2 év múlva botrányosan válni? pff


mintha MO sok tekintetben kettészakadt volna, komolyan.

2011. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"És az mi, hogy akkor házasodtok, amikor már nem szeret téged? akkor minek házasodtok?"


mert végülis tettekben az mutatkozik meg, hogy minden happy

közös lakásra gyűjtünk, minden veszekedés után béke van, gyereket tervezünk, már ő eljegyzett engem


és a "nem szeret" - dolog kicsit összetettebb, mert tulajdonképpen ő azt hiszi ez a szeretet, hogy féltem, meg óvom a másikat - féltékenység, tehát ha azt nézzük ő szeret a maga módján, csak én tudom, hogy nem ez a szeretet


viszont mindketten házasságot, családot akarunk, és a válás/szakítás mindkettőnkben kudarc érzés lenne, tehát mindent mindig megoldunk valahogy, ha néha nehezen megy, akkor is

2011. aug. 30. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!