Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy akkora balhét...

Jogos hogy akkora balhét csinált belőle hogy majdnem rá ment a családja is? Bővebben lent

Figyelt kérdés
20 éves vagyok és van egy (volt) barátnőm(18 éves), édesapjának viszlátot köszöntem, viszontlátásra helyett(tudom bunkó dolog, véletlen volt, megszokás, de akkor is elfogadott köszönési mód), és úgy kiakadt hogy akkora balhét csinált hogy majdnem ráment a családja és már a volt barátnőm kénytelen volt szakítani(pár napja) hogy ne mennyen rá a családja, illetve tehetetlen is mert ha ellentmond apjának a lány akkor, kérdés elé állítja az édesapja hogy vagy az utca(kidobja) vagy szakít velem. A veszekedésbe nem tudtam beleszólni, és az édesapja totálisan hamis képet épített fel rólam, ez olyan szintig fajult hogy pszichopatának nevezett stb. Az meg se fordult a fejében hogy azért nem adom fel mert tényleg szeretem a lányát, ehelyett mindenféle hamis elméletet talált ki. Másnap miután volt barátnőm szakított lementem és bekopogtam, édesanyjával beszéltem aki tudja szerintem hogy nem vagyok pszichopata és beteges ragaszkodó stb., de szintúgy tehetetlen, nem akarja hogy rá mennyen a családja, ami érthető. Ekkor megjelent az édesapa, és ordítozva fizikálisan is nekem esett (megütni nem tudott nem hagytam, de totálisan bekattant. Mitévő legyek? Szeretem a lányt és nem fogom feladni az 100% mert nem ez a helyes megoldás, és ez igazságtalan amit az édesapja tett, és nem normális dolog szerintem. Édesanyja meg azt mondta neki hogy 2 évig ne is legyen barátja, hogy ne legyen balhé megint, ezt nem kérheti tőle, nem veheti el a lány boldogságát! Véleményeket és segítő hozzászólásokat várok.
2011. okt. 18. 19:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Te szegény !!!

Szép kis családot találtál!

Szerintem az apukával komoly bajok vannak, orvoshoz kéne fordulnia ha egy köszönésen így kiakad...

2011. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez eléggé furcsa....tényleg csak egy viszlátból indult ki az egész vita? Mert az tényleg beteges...


20N

2011. okt. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szüneteltesd. Úgyse tudsz mit csinálni. A lány mit szól hozzá? Nem lehet, hogy ő akart szakítani és kitalálta ezeket a dolgokat, hogy lerázhatatlan vagy?
2011. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
93%
Durva leszek! Mennyire szeretett téged a lány ha szakított veled az apja miatt? Nem akartalak megsérteni, csak kérdeztem, mert ha összeköltözni nem tudtok, attól még titokban járhattatok volna tovább.
2011. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

" Nem lehet, hogy ő akart szakítani és kitalálta ezeket a dolgokat, hogy lerázhatatlan vagy?"



Én is erre gondoltam, csak előbb ki akartam kérdezni a kedves kérdezőt, hátha valami más van a dologban:-D


20N

2011. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Előzménye is van, de azt letisztáztuk már, és lezártuk, maradjuk annyiban hogy ott mind a ketten hibásak voltunk, de ő ugyanezt csinálta akkor is, és onnan tudjuk a lánnyal hogy kidobná ha nem úgy gondolja ahogy ő(apuka) hogy már eljátszotta. Én Mindig normálisan ember módjára akartam megbeszélni vele, leülni az asztalhoz és megbeszélni, de ő előzőből is óriási balhét csinált, de ott legalább jogos volt csak éppen rosszul kezelte a helyzetet( balhézott otthon és eltiltott minket stb.), mert majdnem ráment a családja, ahelyett hogy velem vitázott volna... amúgy jelenleg azt hiszi hogy ellene fordítom a lányt közben csak azt mondom neki hogy édesapjának nincsen joga hogy ezt tegye stb. Elsőben tényleg én voltam nagy részben a hibás, de tisztáztuk, megegyeztünk, hosszú és bonyolult történet, ezért nem akarom leírni)
2011. okt. 18. 19:57
 7/21 anonim ***** válasza:
90%
Mi az, hogy majdnem ráment a családja? Szinte csak ezt hajtogatod, de semmi konkrétat.
2011. okt. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kizárt dolog hogy a lány találta ki, már találkoztunk titokban amikor eltiltott minket 2 hónapra anno, van előzmény is ami nagyon hosszú és bonyolult történet ezért nem írtam le, és azt tisztáztuk az édesapjával, a lényeg hogy 18 évesen nem kérhetem h adja fel a családját miattam, nem állok olyan anyagi helyzetben, és ő se és még érettségin van.
2011. okt. 18. 20:00
 9/21 A kérdező kommentje:
Úgy értve ment rá a családja hogy otthon anyuka is veszekedett apukával és totál összevesztek a lánnyal is és egymással is és így teljesen kikészült az anyuka, meg apuka is, a lány és én is, és most anyuka kérte meg hogy szakítson, mert nem bírja tovább már ezt, mert úgyis az lenne a vége hogy megint szakíttat az apuka. A lány tehetetlen sajnos, fel is adta. de sikerült rábírni hogy meg fogjuk oldani, csak idő kell.
2011. okt. 18. 20:04
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Ja akkor valahol valamikor mégis tettél vagy mondtál valamit ami miatt az édesapja úgy érzi nem vagy a lányához való. Konkrétat nem írtál de képzeld magad az apja helyébe azok tükrében amit tettél vagy mondtál előzőleg. Ha a te lányoddal történt volna ez. Ha ez megvan, akkor el tudod dönteni hogy jogos volt-e vagy sem.
2011. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!