Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak!...

Nem tudom mit csináljak! Elmondjam a szüleinek vagy ne?

Figyelt kérdés
párom,3éve együtt élünk pár hónapja gyógyszerfüggő,mostmár iszik is.amióta ez van nagyon bunkó,flegma velem,próbáltam segíteni neki de nem érti meg amit mondok.(vagy nem akarja)kezd elegem lenni.ha elmondanám a szüleinek ők biztos tudnának segíteni neki.de ha elmondom mérges lesz rám.és ezek után a sok megalázás és bunkózás után nem tudom hogy segítsek-e neki egyáltalán vagy megérdemli a sorsát?
2011. aug. 29. 13:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az ilyesmi ritkán jön "csak úgy". legtöbbször komoly lelki, pszichés ok van a háttérben, ezért én abban sem vagyok biztos, hogy a szülei tudnak neki segíteni. Segíteni annak lehet, aki kéri, elfogadja a segítséget. Itt, ha jól értem, a helyzet más. Nem arról van szó, hogy megérdemli-e? Hanem rámehetsz te is, a nélkül, hogy valóban segítenél neki. Csak beszállsz a játszmájába és egy figura leszel benne. Amitől te is sérülhetsz. Néha még azok is megsérülnek ilyen esetben, akik ezt tanulták, ez a szakmájuk. Ezt kell mérlegelned.
2011. aug. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Hat szerintem mond el...majd egyszer halas lesz erte hogy elmontad!!!

Szerintem ezert ne vaj el tole...mensd a menthetot....

kitartas...

2011. aug. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
háát nehéz ügy,de köszönöm a válaszokat mindenkinek!igen ennek volt előzménye egy probléma,de nem érti h arra a problémára nem ez a megoldás.fel kell állni és rendbetenni a dolgokat.nem mégrosszabbra fordítani.szerintem elmondom a szüleinek.ők ki tudnák emelni ebből-feltéve ha akarják-
2011. aug. 29. 14:52
 14/14 klajú16 válasza:
Igazából ez tőled függ. Ha ezek után is szereted a párod, akkor mondd el a szüleinek, és együtt találjatok ki valamit. Ha már nem szereted úgy mint régen, akkor hagyd el. Mást nem nagyon tudsz csinálni. Igaza van annak, aki előttem irt nem sokkal. Ez is egy betegség és ha hagyná magát, akkor lehetne rajta segíteni. De szerintem hallgass a szívedre. És mérlegeld, hogy mennyire szereted.
2011. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!