Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vette (csábította) már el...

Vette (csábította) már el tőled a párodat harmadik fél?

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 17:30
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Félig-meddig igen. Igazából előtte is elég sokat veszekedtünk már - gondolom emiatt - elkezdett chat-re járni, és ott megismerkedett egy nővel, akibe belehabarodott. Itt kezdődött a bonyodalom, ugyanis velem sem akart szakítani, és a nővel is tartotta a kapcsolatot, szóval elég jól elvolt. Az a nő volt a mindene, érte mindent megtett, engem meg szinte le...t, olyan bunkó volt velem, olyan dolgokat tett, hogy már emiatt is szakítottam volna vele, de végülis rájöttem a nőre is.


Mondtam neki, hogy átengedem az új barátnőjének, legyenek boldogok, de mivel a nőci sem volt egyedülálló, ő is megszakította a kapcsolatot az exemmel. Én meg rájöttem, hogy a legjobb dolog, amit tehetett velem, az volt, hogy megcsalt, különben sosem lépek ki abból az amúgy rossz kapcsolatból, így meg megismertem egy olyan embert, akit igazán szeretek, és így ő is megismerhet valakit, akivel jobban összeillik.

2011. aug. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
68%
soha. és engem sem sikerült senkinek sem elcsábítania a párom mellől. lehetetlen lenne. 26/nő
2011. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, előfordult, de utólag már tudom hogy ennek így kellett történnie.
2011. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Engem csábítottak el.

2,5 éve voltam a fiúval, mikor belépett az új srác az életembe. Fél évbe telt mire elcsábított a másiktól.

Azóta is együtt vagyunk, 10,5 éve és van egy fiunk is.

2011. aug. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Még nem sikkerült senkinek.10éve vagyunk együtt.
2011. aug. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen,majdnem, mert én megbocsátottam ,a férjem pedig szakított a nővel...

Úgyhogy, félig meddig sikerült a nőnek,de végül,nem jött neki össze,nagy bánatára.

Egy kicsit bele is zakkant,annyira biztos volt a dolgában.

Végül is jót tett velünk, mert ha nincs ez a kaland, soha nem jövünk rá , hogy még szeretjük egymást,és mindent újra tudunk kezdeni...

2011. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
18%
tortenik ilyen,de ha szereted a parodat akkor harcolj erte es szallj szembe a harmadik szemellyel barki is legyen az...ne engedd a baratod-baratnod mas kezei ala,akivel vagy az csak a tied nem mase
2011. dec. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régen. 16 voltam, a barátom 23 és egy 40 éves nő elcsábította a pénzével és azzal, hogy hozzá költözhet, mert a srácnak nem volt hova mennie. Így lelépett, de engem hívogatott és írt neten. Aztán lekoptattam a srácot, elég durván. A mocsok k*va anyját az ilyen szemét dögnek. :)


19L

2011. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Igen. De nem kellett csábítani, ment az magától. Tudom, hogy én is hibás voltam benne.


24/n

2011. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem! És biztos vagyok benne, hogy nem is lesz ilyen!

Barátnőm szüleinél viszont volt ilyen, a férjet elcsábította a feleség unokatesója. Persze a házasságnak befuccsolt, a szeretőjét nemrég jegyezte el, pedig még el sem váltak....

2011. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!