Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nem akar harmadik...

Férjem nem akar harmadik gyereket, mit tegyek, hogyan beszéljem rá?

Figyelt kérdés
Már rengetegszer felhoztam neki, de nem akar egyszerűen. Jó anyagi körülmények között vagyunk, tehát az nem probléma, én most 41 éves vagyok, már nem fiatal, de azért még beleférne egy gyerek. Nagyon szeretnék! 2 lányom van, mindkettő csúnyán beszél velem és nem hallgatnak rám, már nincs meg az alapvető tisztelet közöttünk. Már úgy érzem, nincs semmi értelme az életemnek, de talán egy harmadik gyerek megváltoztatna mindent. A férjemet már hónapok óta nyaggatom, mindent megtettem már, de nem akar! Azt mondja, ott a két gyerek, velük foglalkozzam, de ők az apjukat jobban szeretik, velem meg nagyon bunkók. Mit tehetnék? Már nagyon el vagyok keseredve!
2011. máj. 14. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy a harmadikkal más lesz a helyzet?
2011. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Megeszem a kalapom, ha ez a kérdés nem kamu.


Ha nem akar, nem akar.


De én elgondolkoznék a helyedben, a gyerekvállalás nem olyan dolog, hogy az első kettő "félresikerült", a harmadik majd biztos jobb lesz, majd kompenzálok.


Előbb próbálj meg a lányaiddal normális viszonyt kialakítani, nem csodálom, hogy nem akar a férjed még egy gyereket tőled.

2011. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kései Sirató ***** válasza:
90%

Én sem javaslom, h vállaljatok 3. gyereket.

41 éves vagy, mire megszülöd, 42 - ha egyből teherbe esel. Ilyenkor a terhesség már iszonyúan kockázatos.

A lányaid mekkorák? Miért jobb az apjukkal a kapcsolatuk? Ez azért nagyon ritka, h 2 lány az apjával jobban kijön, nem mindennapi. Próbáld meg inkább helyreállítani a kapcsolatot velük.

2011. máj. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen blőd kamu kérdést... hány éves vagy, 13? Nagyon unatkozol?
2011. máj. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hallgatnod kéne a férjedre. Foglalkozz a meglevőkkel!
2011. máj. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ez kamu kérdés? Nem olyan hihetetlen dolog ez.

Egyébként kedves kérdező, szerintem az lenne a legfontosabb, hogy helyrehozd a kapcsolatodat a két lányoddal, nem pedig ráerőltetni a férjedre egy harmadik gyereket. Még távolabb kerülnél a lányaidtól, hidd el. Nem hinném, hogy egy újabb gyerek lenne a megoldás a gondjaidra.

2011. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A férjed a két lányod apja is?
2011. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Meg lesz a harmadik gyerek, a kettő nagyobb még jobban ellened lesz, mert a kicsit fogod szeretni teljes erőből.

A harmadik gyerek most csak még jobban tönkre tenne mindent, mert a férjed nem akarja, a meglévő gyerekekkel nem jó a kapcsolatod. Ezeken kéne javítani és akkor mehetne.


A két gyereked miért nem kedvel téged? Van konkrét oka amiről tudsz?

2011. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem értitek a problémámat. Még régen akartunk 3. gyereket, de ez el lett vetve sokáig, de most én nagyon szeretnék. Az egyik lányom jövőre végzős lesz, a másik lányom a barátjával van mindig, a férjem sokat dolgozik, nekem meg már semmi örömöm nincs. A férjem nem ad konkrét magyarázatot, csak nem vesz komolyan.
2011. máj. 14. 12:50
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Ismerek olyan párt, akik azért váltak el, mert a férj már nem akart harmadik gyereket, az asszony ennek ellenére szült..
2011. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!