Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Nektek mire jó az ha...

Hölgyek! Nektek mire jó az ha tesztelgetitek a férfit?

Figyelt kérdés
Konkrét példát nem mondok mert úgy is tudjátok miről beszélek..
2011. aug. 29. 21:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

okos nő nem tesztelget, hanem figyel, és átlát a szitán, ha úgy kívánja a helyzet.

na meg kell hozzá némi emberismeret, ami nekem szerencsére megvan.

2011. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, miről beszélsz, a férfiak szokása a tesztelgetés. A kapcsolatom kezdetén ebből voltak a legnagyobb problémák és viták, hogy a párom állítólag őszintén vallotta, hogy velem akarja leélni az életét, hogy megbízik bennem, mégis állandóan tesztelgetett, pedig nem adtam rá okot. A végén már elegem lett és nem sokon múlt, hogy ne fojtassam tovább vele. Szerencsére elmúltak azok az idők, de azóta sem értem, mire jó a férfiaknak az állandó tesztelgetés. Az előző páromnak is voltak ilyen dolgai.
2011. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mint az előző, nálunk is a pasim tesztelgetett hogy meddig mehet el! Persze nem sokáig, de érződött hogy próbálgatja a lehetőségeit és a tűréshatáraimat pedzegeti...persze azt még mindig nem értem h egy nő mit tesztelget!
2011. szept. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hat nalam volt ertelme a tesztelesnek. Az akkori parom megbukott a huseg proban. Es meg o volt kiakadva, h teszteltem. Kiadtam az utjat egybol. Pedig a proba elott megbiztam benne es azt hittem,h a teszt is mutatja,h megbizhatok benne. De akkor jo nagyot csalodtam. A mostani paromat is teszteltem 1 parszor es szerencsere csak megerositett abban, h o az akit mindig is kerestem. Ennyi! :)
2011. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!