Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért utál a nevelőapám?

Mért utál a nevelőapám?

Figyelt kérdés
3 és fél éve van velünk, azóta anyu se foglalkozik velem de legalább szóbaáll velem, a nevelőapám még annyit se mond hogy jó reggelt vagy valami, emberszámba se vesz, komolyan mondom a kutyával szebben beszél sokszor mint velem
2011. aug. 29. 21:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
akkor egy elmebeteg vadállat
2011. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
ennek ellenére még bevédtem amikor kérdezte anyu hogy mért vérzik az orrom, azt mondtam hogy eltaknyoltam
2011. aug. 29. 22:09
 13/25 anonim ***** válasza:

figyelj szerintem annyit tudsz tenni h nem provokálod őt

kerüld el amikor csak lehet

ha pedig eldurvulna a helyzet, pedig szerintem szólj valakinek

2011. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
miatta törtem össze a bringám is :S azóta is fáj a térdem :S
2011. aug. 29. 22:23
 15/25 anonim ***** válasza:
Édesapáddal milyen a viszonyod?
2011. aug. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
apu nemrég meghalt :'( azért nem tudok senkihez se menni :'(
2011. aug. 29. 22:27
 17/25 anonim ***** válasza:

Nagymama?

Én biztos mondanám anyámnak, h vagy én v a pasi

2011. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
mamáék nagyon messze laknak :S Eger mellet, onnan meg nem tudnék bejárni a sulimba :( megfordult már a fejemben hogy elmegyek apu után :(
2011. aug. 29. 22:31
 19/25 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek téged,hisz én is igy nőttem fel! Anyu belezúgott egy pasasba és a 3 gyerekét leszarta! :/

Ott laktunk nála engem rühellt a pasas ,ráadást alkoholista volt,és mindig ott bántott ahol tudott! Nagy nehezen kiharcoltam,hogy elköltözzünk onnan! Sikerült..! De volt amikor anyut csak 2-3 havonta láttuk mikor a pasas összeverte néha hazatévedt! Én akkor voltam 13 éves! Elmentem suli mellett dolgozni és igy tudtunk kaját venni! Most 18 vagyok egyedül élek albérletben! Nagyon nehéz,mert suliba járok ,dolgozok de mégis 1000-szer jobb! Hidd el neked is lesz jobb!! Csak bird ki egy kicsit!

18/L

2011. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
kezd nagyon elegem lenni belőle ujfent, anyu dolgozik, ő meg egész nap csak itthon veri a tudjátok mit, ha megint elegem lesz belőle akkor kiborulok annak meg az lesz a vége hogy megint megver :(
2011. aug. 29. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!