Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért utál a nevelőapám?

Mért utál a nevelőapám?

Figyelt kérdés
3 és fél éve van velünk, azóta anyu se foglalkozik velem de legalább szóbaáll velem, a nevelőapám még annyit se mond hogy jó reggelt vagy valami, emberszámba se vesz, komolyan mondom a kutyával szebben beszél sokszor mint velem
2011. aug. 29. 21:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok:

Valamit tenned kell! Légy erős,és keresd a megoldást! Nekem sikerült! Neked is sikerülni fog!!

2011. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
a rendőrség tud csinálni vele valamit? többször megvert, szándékosan rámhúzta a kormányt
2011. aug. 29. 22:49
 23/25 anonim ***** válasza:

erősnek kell lenned, nehéz, de ezt kell tenni

mindig van kiút, igaz ezt csak nagyon kemény munka befektetésével lehet megtalálni

ne borulj ki, ha úgy érzed, hogy kiborulsz, akkor számolj el 100-ig vagy gondolj arra amit szeretsz, mondjuk ha szereted a kutyákat akkor egy alomnyi kiskutyára:)

vagy mondjuk egy doboz sütire:)

ahogy előttem mondták ki kell tartanod

értelmes kislány vagy és erős is ha eddig bírtad

2011. aug. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
nagyon hülyének néznének a rendőrségen azzal hogy a nevelőapám meg akar ölni és erre bizonyitékom is van?
2011. aug. 29. 22:56
 25/25 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Nevelőapád egy gyökér. Amikor legközelebb megver menj el orvoshoz, csináltass látleletet, és sétálj be vele a rendőrségre.

Sok szerencsét, és kitartás!

19L

2011. aug. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!