Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez zavarna? Mert engem nagyon!

Ez zavarna? Mert engem nagyon!

Figyelt kérdés

Párom tipikusan az a férfi, akiért bomlanak a nők. És ezt élvezi is, imád flörtölni és hülyíteni a csajokat.

Amikor összejöttünk, ezért sem gondoltam vele komolyan. Megbízhatatlannak gondoltam, attól féltem hogy megcsal. Nem akartam belebonyolódni. Aztán ugy alakult, hogy egymásba szerettünk. Amióta együtt vagyunk bizonyítja, hogy én vagyok neki a legfontosabb. Nem okozott csalódást. Szeret és megbecsül.

Csakhogy ott a múlt.

Pár napja volt egy eset, hogy kiírt valami facebookra. Én unalmas óráimba megnéztem kik lájkolták. Persze csak nők ,láttam ahogy szinta minden nő képéhez volt egy kedveskedő kommentja, vagy lájk. (Persze ez azelött volt, mielött összejöttünk.) Amióta együtt vagyunk nem kommentelget, nem lájkol. De akkor is én ezt nagyon megalázónak érezem.

Párom szinte minden nő ismerősével anno flörtölt, kommentelgetett nekik?! Ebből ált az élete, és szinte mindegy volt hogy milyen nő. Teljesen kibuktam rajta. És nem tudom vele megértetni, hogy mit érzek.

Megalázónak érzem, hogy most egy olyan férfival vagyok, aki velem van kapcsolatba de a legtöbb nő ismerőse képei alatt mégiscsak ott a komment, hogy "szép vagy" stb.

Volt 1 hónapos szünet, én szakítottam. Nem voltam biztos magamba és az érzéseimbe. Akkor is ezt csinálta. Azóta még jobban fél, hogy elveszít. De rossz a felismerés, hogy akkor is amikor kidobtam egyből flörtölgetett, egyből élte tovább az életét.

Mit gondoltok? Nem tudok megnyugodni.

Én/23 Ő/27


2011. okt. 26. 22:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom, hogy el kellene olvasnod Eckhat Tolle: A most hatalma című könyvét.

Talán segítene, hogy ráébredj, mennyire a most a fontos, nem pedig a múltban turkálni, abban élni.

2011. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem érdekelne, mit csinált előttem, kivel és hányszor. Amíg velem van, engem szeret, velem fekszik az ágyban, nem érdekel az "előélete".
2011. okt. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltatok együtt így nem sok közöd van ahhoz hogy mit csinált ez idő alatt. Akkor lenne okod panaszra ha most is csinálná (ja és vedd figyelembe azt is hogy MIATTAD hagyta abba).
2011. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Gyártod magadnak a problémákat, feleslegesen.


Igen, előtted is volt élete és igen, ha kidobod, akkor sem fog a Dunának menni.

2011. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

ha a facebook egy tárgy lenne már rég felgyújtottam volna és akkor nem kéne ilyen hülyeségekkel foglalkoznod, hogy

"jaj most szeret, de amikor nem is ismert akkor nem szeretett és ÉLTE AZ ÉLETET"


ha ilyeneken kiakadsz nem is csodálom hogy gyorsan túltette magát rajtad

2011. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
25%
Egy ilyen férfi mellett soha nem lesz nyugodt életed. Hagyd el minél hamarabb, ne érdekeljen az, hogy fél attól, hogy elveszit. Nem érdemel meg téged, és àllj a sarkadra.
2011. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ja amúgy hogy válaszoljak is: nem zavarna


http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY

2011. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Ő ilyen tipus. Nem fog megváltozni. A közös életetek mellett neki van egy "privát" élete is, amibe belefér a huncutkodás. Megértem, hogy ez téged zavar, de vagy megszokod, vagy megszöksz.
2011. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mivel pontosan tudom mit élsz át,így nem is igazán értelek téged..Ha szeretünk valakit akkor a múltjával együtt szeretjük.Miért nem foglalkozol inkább a boldog jelennel??

Az én párom is szívdöglesztő pasas..Rengeteg nője volt,és sok nőnek udvarolt.Mégis amikor összejöttünk,én tudtam,hogy ilyen,és hogy mennyire jóképű..Az évek alatt még a jelét sem adta hogy más felé kacsingatna..Már nem a múltja számít hanem a jelen,és a jövő..

Ha nem tudsz együtt élni a múltjával,akkor kár időt pazarolni a kapcsolatban,mert akkor nem is szereted igazán..

2011. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Ugy làtszik én félreértettem, ha most nem csinàlja,akkor tényleg nem kell a mùltjàval foglalkoznod.

Az màr régen rossz.

2011. okt. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!