Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntenétek ebben a...

Hogy döntenétek ebben a helyzetben (? )

Figyelt kérdés

Külföldön élek a családommal együtt.

A fiam tanul,a férjem dolgozik.

Én évekig nem kaptam csak part time melót mert alap angol tudással nem alkalmaztak sehol.2 év alatt nagyon megszoktam hogy nem dolgozom,csak napi 1-2 órát.

Talán 1 éve felvettek egy céghez..Nemrég elment a csoportvezetőnk(aki lengyel lány volt.)Mivel végleg hazaköltözött,így azonnal felmondott.Meglepetésemre engem javasolt csoportvezetőnek,és a főnökség elfogadta.Múlt héten megkérdezték tőlem hogy vállalom-e.MA délután kell választ adnom(délutános vagyok ,azért vagyok még itthon)

De nem tudom mit tegyek..Azt hogy csoportvezető lennék csak annyi előnye van,hogy kicsivel több pénz,egy pici kis hatalom.(PL: felvehetném a húgomat oda dolgozni akinek nincs angol tudása) Viszont felelősséggel jár.

De nem is ez a gond.A gond az,hogy nem szeretek a cégnél dolgozni,és utálom a munkámat.Egyszerűen mindennap úgy megyek be mintha a fogamat húznák.

Kilépni nem akarok,mert örülök,hogy ez a munka is van legalább,de nem érzem jól magam ott.

Ti hogy döntenétek??


2011. aug. 30. 09:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Vágj bele! Lehet, hogy pont ez hiányzik, hogy megszeresd a munkád.
2011. aug. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
nem hiszem.Attól hogy csoportvezető leszek,ugyanúgy dolgozni fogok mint eddig csak lesz + papír munka,és egyéb kötelezettség.A munka attól még ugyanolyan szar lesz.
2011. aug. 30. 09:44
 3/26 anonim ***** válasza:
73%
elfogadnám a helyedben. lehet ha csop.vezető leszel, nem rossz már ott dolgozni
2011. aug. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
73%
mármint nem lesz majd rossz ott dolgozni. pl ahogy említetted a tesódat is felvehetnéd.
2011. aug. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%

ne vállald mond hogy nem érzel elég erőt ehhez,már ha tisztában vagy vele mennyi kell hozzá.

sz.r főnök mindenki tud lenni de ha nem felelsz meg akkor meg kirúgnak akkor melód sem lesz.

visszatehetnek a régi helyedre utána de az meg szerintem neked megbélyegzés.


vagy kicsit felpumpálod magad mert ez lehet a sorstól egy jel hogy VÁLTOZTASS az unalmas napjaidon,hogy kicsit kilépj a szürkeségből és bizonyíts hogy többet is tudsz mint amit bárki gondol rólad. lehet hogy egy empatikus főnök lennél aki mindent megenged mindenkinek de az sem jó kell egy kis keménység bele.

sok sikert.

2011. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Na igen..Ez az egyik előnye,hogy bárkit felvehetek akit akarok(persze ha van munkalehetőség) A húgom csak egy példa volt,mert ő nem akar Angliában élni..csak leírtam hogyha akarna akár nyelvtudás nélkül is lenne azonnal melója.

Attól félek,hogy elvállalom,és még jobban megutálom a melómat.

Volt már veletek olyan hogy úgy mentetek dolgozni,hogy tudjátok megint pocsék órák jönnek?Amikor még be sem érsz de már azt várod hogy leteljen a 8 óra meló??

2011. aug. 30. 09:51
 7/26 anonim ***** válasza:
73%

ne legyél butus, mondj igent

az, hogy a ranglétrán feljebb kerülsz, már maga megérné

a kicsit több pénz kinek ne jönne jól 2011-ben

hogy felvehetnéd a húgod is, az sem egy utolsó szempont

És végül: mit gondolnának a főnökeid,ha visszautasítod?!

Szerinted az emberek hány százaléka szereti a munkáját? Szerintem nagyon keveseknek adatik meg, hogy elégedettek legyenek vele.

Valamiből élni is kell.

2011. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

Manapsag nagyon sokan elvegeznenek barmifele munkat, csakhogy megelni tudjanak!

Te szerencses vagy, mar kulfoldon elsz, ahova nagyon sokan szeretnenek kijutni, de nincs lehetosege, mo-on pedig nem talal munkat!

Nem irtad, hogy mi a munkakorod, de arra gondolj, hogy meg ffiatal vagy, s most van lehetoseged arra, hogy penzt keress, mivel nem tudod, hogy ez a lehetoseg meddig lesz!

Vallald el, de mar kozben van lehetoseged arra, hogy egy masik munkahelyet keress, olyan munkat, amit szivesen elvegzel, es orommel jarsz be. Akkor mar siman felmondasz, es valtasz, de addig sem maradsz kereset nelkul!

2011. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
73%
miért nem mentél eddig máshova?? ha ennyire rossz ott.
2011. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
73%
szerintem vállald el, ha nem tetszik még mindig felmondhatsz a munkahelyeden. De úgy nem csinálj butaságot,hogy nem próbáltál meg mindent. aztán lehet hogy beválik
2011. aug. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!