Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy döntenétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntenétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szúval van egy lány akit most nevezzünk X-nek. X egy pár hónapja úgy kosarazott ki hogy meg se akart ismerni. Továbbra sem ismerjük egymást, de vannak közös barátaink és még most se mondanék le róla szívesen.

Aztán van egy másik, aki legyen Y. Y-t 2 hete ismerem, és most ott tartunk hogy el tudunk beszélgetni a dolgokról, de annyira nem tetszik úgy mint X. (csak akkor ha olyan ruhája vagy frizurája van.)

Ti melyikre koncentrálnátok inkább, melyikre szorítsak időt? Mindkettőre nem tudok mert 1 hónapom van rá.


2011. máj. 7. 22:52
 1/3 [R]-a-m-p-a-g-[E] ***** válasza:
0%
Én a Z-re koncentrálnék.
2011. máj. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Y-ra mert 1 hónap alatt vele többet tudsz haladni. Meg a haj meg ruha csak egy dolog lényeg belül van
2011. máj. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha X nem akar még megismerni se,akkor mire vársz még?

X ezek után már csak a múlté,ott van Y, ő megérdemli h foglalkozz vele..

btw én is hasonló szituban vagyok :)

2011. máj. 8. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!