Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a páromat, elmondja...

Megcsaltam a páromat, elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Másfél hónap után megcsaltam, mert impotens. A volt barátommal történt a dolog. Rosszul vagyok magamtól, nem bírok a szemébe nézni. Tudom, hogy undorító dolgot tettem, leb-szásra nincs szükségem, inkább tanácsra. Elmondjam neki? Szeretem őt, nem akarom elveszíteni. A szex azóta sem megy.
2011. máj. 24. 18:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem ne mond el. Neked is kell az ölelés.
2011. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
90%
Ha úgy érzed, szex nélkül nem működne a kapcsolatotok, akkor inkább lépj ki belőle.
2011. máj. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
80%

Minek erőltetsz egy olyan kapcsolatot, ami nem működik? Ha megcsaltad nem szereted, de nem is tiszteled a párod, jobb lesz neki nélküled, jobb nőt érdemel.

Ha szeretnéd, akkor azon lennétek, hogy megoldjátok az impotencia gondot-vagy ha nem lehet megoldani és jogosan neked fontos a szex, akkor keresel mást, ennyi.

Szerintem ne mond el neki, de csak azért ne, hogy ne bántsd meg, viszont szakíts vele.

2011. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Nagyon hiányzik a szex, de szörnyű, hogy másnál kerestem a vigaszt. Nem tudnék kilépni, nagyon szeretem, de ez sem jó így.
2011. máj. 24. 18:17
 5/48 A kérdező kommentje:
Hadd tudjam már jobban, hogy szeretem-e vagy sem, mint te. Akkor döbbentem rá, hogy mennyire fontos, miután megcsaltam.
2011. máj. 24. 18:18
 6/48 anonim ***** válasza:
86%

Ha eddig sem működött a sex köztetek egyéb problémák miatt, akkor ezután se fog működni.


Gondold át, hogy a szerelmed iránta tényleg olyan mély és akkora, hogy letudod vele élni az életed a sex nélkül.

Annak nem sok értelme van, hogy vele maradsz és közben évekig (amíg ki nem tudódik) megcsalod XY-nal.

2011. máj. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem mondd el. Egyrészt könnyítesz a lelkiismereteden, másrészt őt sem hülyíted. Ha másfél hónap után megcsaltad, mert nem megy a szex, akkor szerintem nem is fog működni ez a kapcsolat. Ne vesztegessétek egymás idejét akkor.
2011. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy impotens, még ki tudna 1000féle módon elégíteni... De ha még erre sem képes, te meg másfél hónapig sem bírtad ki, akkor mit vársz? Szakíts vele és kész.
2011. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
69%
18:17-nél a pont, ha tényleg, igazán szeretnéd, akkor nem csalnád meg 1,5 hónap után. Senkinek sem fontos annyira a szex, hogy meg tudd csalni a párod, ha szereted. Akkor vagy nem szereted, vagy nem szereted. Más választás nincs. Ráadásul még el is titkolnád előtte, és egy esélytelen kapcsolatban élnél inkább. Ami persze neked ugyan mindegy, mert ilyen hozzáállással másmilyened nem lesz, de szegény sráccal nem szúrhatsz így ki. És nyugodtan le lehet pontozni, plusz üzenem, hogy ez nem leb@szás volt, csak magánvélemény.
2011. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
59%
nem mondd meg, borzasztóan bántaná, ha valóban impotens.
2011. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!