Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most pedofil? Ti mit...

Akkor most pedofil? Ti mit gondoltok a kialakult helyzetről?

Figyelt kérdés
Olvastam itt a fórumon egy kérdést,alig érkezett rá válasz,pedig én is kíváncsian vártam volna hogy mit reagáltok rá,hiszen az egyik barátnőm is hasonló cipőben jár,szinte majdnem ugyanaz a helyzet. A lány,akiről szó van a nyáron múlt el 20 éves,a srác akivel kialakulóban van valami pedig csak 17 éves lesz a jövő hónapban. Nagyon vonzódnak egymáshoz,de ezt még nem látták be eddig,csak aki körülöttük él (mi),nagyon is látjuk,hogy mi a helyzet velük kapcsolatban. Sajnos nem igazán tudtam neki tanácsot adni,csak azt,hogy jól gondolja meg,hogy mit akar csinálni. 3 év nem olyan nagy különbség,de azért most még szerintem számít. Azt azért még hozzátenném,hogy a lányt nem nézik 18-nak sem,a srác pedig idősebnek néz ki a koránál. Ti mit gondoltok erről?
2011. aug. 30. 22:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Remélem,hogy csak viccből tetted fel ezt a kérdést..

Az unokahugom 21 éves,a barátja 19,mégis együtt vannak már több mint két éve,és össze is költöztek kb.1 év után.A 20 évesek sem sokkal érettebbek a 17 éveseknél,még mindig jobb,mintha egy 30-40 éves férfivel jött volna össze.

2011. aug. 31. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ez nem pedofilság... Nekem kicsit attól még furcsa ez a felállás. Én is 20 éves vagyok, de nem tudnék együtt lenni egy nálam fiatalabbal. Egy 16 éves gyerek még tanul, a szüleivel él, függ tőlük... tehát "tinis" kapcsolat lehetséges, én pedig többre vágyom. De csakis ezért nem. Ha a barátnőd amúgyis éretlenebb, akkor valószínűleg jól kijön a sráccal, így nincs miért aggódni.
2011. aug. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!