Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele itthon?

Mit csináljak vele itthon?

Figyelt kérdés

(bocsi h nem a legjobb kategória)

Jön hozzám egy német cserediáklány 1-2 hétre. Én voltam már nála kint egy kis időt. Vannak lebeszélt programok de azért itthon is leszünk bőven és fogalmam sincs mit csinálhatnánk. beszélgetésen kivül :S Tudnátok ötleteket mondani? köszi. Ja amugy ő 16 éves én 18L


2011. aug. 31. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Csináljatok limonádés standot.
2011. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Társasjáték, számítógép, közös sütés/főzés (magyaros ételek?), zenehallgatás (ha tud valaki gitározni, ill. más hangszeren játszani a családodban, vagy éppen a cserepartnered, akár egy közös zenélés-éneklés), tanítgatni valami kreatív hobbidra (ha van), filmnézés, egyszer-kétszer áthívhatod pár barátodat is a változatosság kedvéért. Meg persze kérdezd meg, mit csinálna szívesen, hátha akad neki is egy jó ötlete - így nem nagyon tudsz mellélőni. Ha van kertetek, vagy valami speciális játéklehetőség (pl. ping-pong), azt is kihasználhatod.
2011. aug. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Itthon biztos nem lesztek, itthon én vagyok. (talán ha írnál várost... -___-)
2011. aug. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Menjetek el benzint lopni,,,, Magyarország úgyis arról híres hogy itt senkinek sincs benzinje. És akkor azt fogod rá hogy ez magyar hagyományos kultusz. Persze népdalt is énekelhetsz közbe.
2011. aug. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesten vagy más városban lesztek? Nem mindegy...
2011. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!