Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nemtudja elfogadni hogy...

Anyám nemtudja elfogadni hogy biszex vagyok és most barátom van. Elég gáz itthon minden veszekszünk. Segítséget kérnék hogy nyugtassam meg és fogadtassam el vele ezt? Mert hallani nemakar az egészről, a barátomtól pedig eltilt. (18 é. bi fiú)

Figyelt kérdés
18 éves bi fiú vagyok. Az utóbbi időben a fiúk érdekeltek. Barátnőim voltak, de fiúm még nem. Illetve lassan 3 hónapja van egy. És minden jó vele. A szüleim viszont eléggé homofóbok. Ezért nemis mondtam el nekik. Egy hete sajnos-nemsajnos lebuktam. És anyum tud róla meg mamám. Szülei elváltak, nevelőapám velünk él, ő nemtud róla. Anyám nagyon kész van ettől a dologtól. Nemképes belenyugodni és elfogdani ezt. Mindennap veszekszünk, eltilt a barátomtól. Amugy is csak hetente tudtunk találkozni mert ő Pesten él én meg sajnos vidéken. De itt a hétvége és nemtudok menni mert eltilt tőle. Mire jó ez? Mondja hogy változzak meg és felejtsem el azt a férfit. De én nemakarok ezen változtani mert szeretem és őis engem. Meg ha változtatnék ezen akkor becsapnám saját magam. Sokkal egyszerűbb lenne neki is ha elfogadná, mert én vele vagyok boldog. És ő ezt nemnézi meg semmit sem. Attól tart hogy valaki megtudja és ez milyen szégyen. Meg amiket nekem mond...Legszivesebben elemennék itthonról :( Valamilyen szinten zsarol is. Mondta már aztis ha nem fejezem be vele akkor ő öngyilkos lesz. Hogy lehet így gondolkozni? Énis azlennék legszivesebben amikor ilyeneket mond. Aztis mondta már ha folytatom ezt a kapcsolatot ő nemtekint a fiának. Mondja hogy szégyeljem magam emiatt és hogy gonosz vagyok. És hogy őt direkt idegesítem ezzel. Arra " kényszerít " hogy válasszak közte és a barátom között. De ilyen nincs mert nemtudok. Anyámtól várnám a segítséget de rá nemszámíthatok :( Aztmondja ő nemfog nekem falazni. Nemis akarom hogy más tudja mert leginkább csak rám tartozik ez. De ha már anyám megtudta legalább ne ellenem lenne hanem mellettem. Valakinek valami tanács hogyan tudnám meggyőzni vagy elfogadtatni ezt a dolgot vele?
2010. okt. 9. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Egy normális anya nem is fogja azt a tényt elfogadni, hogy a fiát se@@be kujr@k.
2010. okt. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Sajnos sok jó tanáccsal nem tudok szolgálni, általában idővel belenyugszanak ebbe.. 18 évesen meg már hiába tilt, felnőtt vagy, azt csinálsz, amit akarsz.

Viszont nagyon sajnállak :( Nem tudom megérteni, az embereknek mért nem mind1 ki-kibe szerelmes, kivel mit csinál az ágyban...

A helyedben esetleg megkérdezném anyukádat, hogy eddig miért is szeretett? Mert nyilván nem a szexuális beállítottságodért, szóval most mi változott? El kellene gondolkodnia rajta, hogy te attól még a fia vagy, és ugyanaz a gyerek, akit ő hordott ki, nevelt, szeretett... nem értem, mindez hogy tud megváltozni ilyen hülyeségek miatt :S

2010. okt. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Megértem anyukád. Sztem én is tönkremennék bele, ha kiderülne, hogy a fiam, akit 18 évig neveltem, egy improduktív, haszontalan, deviáns eleme lenne a társadalomnak, aki képtelen a fajfenntartásra, a kultúrája és népe hasznos elemévé válni. Add át neki a részvétemet.
2010. okt. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ne akard, hogy anyád elfogadjon. Ha nem fogad el, hát így jártál.

Viszont légy önmagad! Nem kell mindenbe beavatnod. Elképzelhető, hogy majd sokkal stabilabb kapcsolatod lesz, mint amilyen volt anyukáddal.


Tudom, hogy nem könnyű, mert hát nekem sem könnyű. De inkább utáljanak az emberek, mert meleg vagyok, mint szép lassan "rohadjon" el a személyiségem belül egy rám erőszakolt heteró kapcsolatban...

2010. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

WTF????


"aki képtelen a fajfenntartásra"


Ne haragudj, de emberek vagyunk nem állatok. Fajfenntartás az állatoknál van! De, ha annak érzed magad szíve joga.

De az emberek többnyire nem a társadalmi elvárások miatt vállalnak gyereket...

2010. okt. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Vannak homoszeuális barátaim,és imádom öket.Nagyon jó emberek.Egy szóval meg nem tudnám öket bántani.Ha az anyjuk lennék,nem tudom.Van egy kicsi fiam,ha felnö,egyértelmüen lesz barátnöje szerelme gyermekei.Ezt egy normális szülö igy képzeli el,és ha nem igy van,bizony nem lehet könnyü elfogadni,és ezt meg kell értenek.Az emberek (akár anyád akár nem),két csoportra oszthatok,akik elfogadják a homoszeualitást,és akik nem.Anyud a 2. csoportba tartozik,és ne akard ráeröltetni hogy elfogadja,ez öszerinte szégyen,a mások véleménye is érdekli,ahelyett hogy a fiát szeretné ´s támogatná.Sajnos azt kell hogy mondjam,ilyen esetben vagy anyád,vagy a pasid.Döntsd el ki a fontosabb,és az idö majd mindent megold! Lassan!
2010. okt. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Ezt én sem értem hogy a szülői szeretetnek mi köze van a szexuális beállitottsághoz, senkinek semmi köze ahhoz hogy ki mit csinál a magánéletében...ezért szerintem a melegeket sem kellene lenézni...hadj csinálja azt ami neki jól esik ezzel senkinek sem árt
2010. okt. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%

Nem nézem le a melegeket, sok tehetséges ember van köztük (lásd: Freddie Mercury)sőt volt meleg kollégám is, akivel nagyon jóba voltam,- de ez legyen az ő anyjuk gondja.

Ha az én fiam ilyen lenne, elsüllyednék szégyenemben, de nem azért, hogy mit mondanak az emberek, hanem már a tudat, hogy ... pfujjj, undorító!

2010. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
44%
Nekik nem undorító,a másság nem undorító csak annak aki hetero,annak nem normális.Ezért írtam hogy van aki elfogadja van aki nem.Ezt tanuld meg ha már "más" vagy mint a többi normális szeuális beállítottságú ember.Aki elfogadja,vagy épp nem nyilatkozik,az elött jó vagy,aki nem,mint anyud,az elött rossz vagy és csúnya.Ez ezzel jár.Fogadd el,vagy ha nem tudod,keress magadnak csjt,hiszen aszontad bisze vagy,akkor nem is lesz olyan nehéz!Sok sikert,és boldogságot kívánok.
2010. okt. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
javítás; csajt ha biszex vagy....
2010. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!