Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy a családi...

Elégedett vagy a családi életeddel?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mi tart vissza attól, hogy rendberakd magad körül a dolgokat?
2011. aug. 31. 09:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy 16 éves vagyok.
2011. aug. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%

Én teljesen. Mindent megkapok, amire SZÜKSÉGEM van, néha elmegyünk étterembe, termál fürdőbe ide-oda, vagy kirándulni. Egész nyáron a Balatonnál nyaralok, anyáéknak egyedül az nem tetszik, hogy kb napi 6 órát gépezek... ez nyilván nekem sem tetszik... úgyhogy megpróbálok majd leszokni. De ez most nem lényeg, igen, elégedett vagyok a családdal :)


12/F

2011. aug. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Uccsó válaszolóval egyetértek, nnekem is mindenem meg van amit akarok, télleg bármii, kirándulni járunk, úgyhogy én jobb családot nem is szeretnék :) Csak az én szuleimnek is nem tetszik hiogy annyit facebookozok :D
2011. aug. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Én vok a 2.-ik

Nem facebookozok, hanem játszom :D

2011. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 emolány ***** válasza:
87%
Anyám sosem hagy békén. Akármit csinálok neki sosem jó. Ő szeretné irányítani az életem ő szeretné nekem megmondani mit tegyek és mit ne. Ez az én életem és nem hagyom hogy bárki is beleszoljon. Ugyanez van apámmal is. Engem a családom szégyel mert nem vagyok az a nyalizós mindentudó nővérem. Persze neki folyton igaza van bármiben ö itt a családi kedvenc engem meg le se szarnak.A pátyám most vesz el egy prostit aki minden erejével azon van hogy szépen kihasználja a tesóm. Xal nem egészen vagyok jóba a családdal.
2011. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Részben igen, részben nem. szüleim elváltak, én 23 vagyok. Külön élnek, és én is külön élek mindkettőtől, a párommal lakom. Anyámmal és az ő párjával nagyon jó a viszonyom, apámmal viszont nem. Apám állandóan iszik, sokszor próbáltam normalizálni vele a kapcsolatot, mindig ígérgetett, hogy majd megváltozik, de sosem változik semmi. Néha úgy érzem, kezdek belefáradni, hogy mindig csak én próbáljam a normális élet felé terelni.
2011. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

Igen. Férjnél vagyok.

34N

2011. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem igazán. Nincs jó kapcsolatom szüleimmel, és a nővéremmel. Nem sok mindent merek nekik (főleg anyának) elmondani, mert nem alakult ki köztünk a szülő-gyerek kapcsolat, mert túl hamar kellett felnőnöm, önállósodnom. Nem mindig számíthattam rájuk. Főként a válásuk idején nem (3 éve váltak el). Anyát inkább valami távolabbi rokonhoz tudnám hasonlítani. Az pedig, hogy barátnőként nézzek rá, ki van zárva. Apával sem apa-lánya kapcsolat van köztünk. Haverként tekintek rá. De ez nem azt jelenti, hogy nem bízom bennük, csak egyszerűen nem érzem őket a szüleimnek. A nővéremmel egész nap egymáshoz sem szólunk. Régebben sokszor megvert engem (2 éve fejeződtek be a szinte minden napos verések, egyébként kb. 6 éves koromtól szinte terrorban tartott), de szerencsére most már nem velem, hanem a barátjával foglalkozik. Egyébként nagyon szeretem őt, mert a tesóm, és tudom, hogy ő is.

Egyébiránt majdnem mindent megkapok, amire szükségem van. Csak családi programok nincsenek egyáltalán, és akkor is kevéske volt, amikor még minden rendben volt a családdal. Mindenemet odaadnám, ha olyan életünk lehetne, mint régen.

16/L

2011. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazából teljesen megvoltam elégedve a gyermekkorommal pedig nagyon rossz gyermek korom volt.:

-Anyukám alkoholista volt

-Többször próbált meg öngyilkosságot elkövetni

-Sokszor értem úgy haza,hogy tiszta vér volt minden mert berugva elesett és felnyílt a feje

-Folyton vitatkoztak apukámmal


Két éve elváltak azóta külön élnek a szüleim,anyukám és megváltozott,már tiszta


Viszont ez idö alatt végig meg volt mindenem,jó anyagi körülmények között éltünk..


Csodálom,hogy a gyermekkorom nem hagyott mély nyomott bennem 18/F

2011. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%
Én elégedetlen vagyok. A párom egy önző dög. Nem igen foglalkozik a szükségleteimmel. Én sem vagyok egy egyszerű eset. Olyanmértékű szabadságvággyal rendelkezem, amit nem mindenki tudna tolerálni. Így hát megpróbáltam olyan társat találni, aki tolerálja a kicsapongásaimat. Nem vagyok boldog, de mással sem biztos, hogy az lennék. Mindenbe hamar beleunok, hamar kiábrándulok az emberekből, így nem is kockáztatom meg, hogy másik párt találjak.Persze, ha találnék, nem haboznék.
2011. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!