Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy az életeddel?

Elégedett vagy az életeddel?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem, és min szeretnél változtatni?
2011. aug. 1. 10:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van párom, akivel szeretjük egymást, van családom, akikkel szintén, van állásom (2 is), és felvettek továbbtanulni oda, ahova szerettem volna menni.
2011. aug. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
76%

Igen.

34 éves vagyok, van egy kamasz fiunk, szerető férjem, vállalkozásunk, házunk, kocsijaink, egészségesek vagyunk, holnap indulunk nyaralni, hitelünk nincsen.Kell ennél több?

2011. aug. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Most igen, köszönöm. Jó munkahelyem van, ami szeretek, és úgy érzem, megbecsülnek. Szerető párom van, akivel mostanában költözök össze. Családom, szeretteim egészségesek. Szeretnék több időt szánni a főiskolára, azzal eléggé döcögök, viszont 1 éven belül letettem egy középfokú nyelvvizsgát, és készülök a felsőfokra, ezzel is elégedett vagyok.
2011. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy részről igen, mert van egy szerető párom, egy kisfiunk és a családom, akiket imádok és mindig számíthatunk egymásra.

Másrészről nem, mert sokkal előrébb lennék tanulmányokban és karrierben, ha nem a családomat helyezném előre. Hát ez van...

2011. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
34%
már vagy 30 kérdés volt ezzel kapcsolatban feltéve,miért nem keres rá és olvasod el a hozzászólásokat.
2011. aug. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Igen. Jól érzem magam, van párom, nem kell éjt nappallá téve dolgoznom, van hobbim, egészségem. (Szerintem ezt bárki elérheti, ha nem dől be a fogyasztói társadalom csábításának :-)
2011. aug. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
54%
Igen. 35 éves vagyok, van férjem, szép gyerekeim, jó életszínvonal, ígéretes karrier. Nagyon jó érzés és óriási elégedettséggel tölt el, hogy a másfél szobás 8. kerületi lakás nyomorából odáig jutottam, hogy a legnagyobb problémám, hogy hová tegyem az új könyvespolcomat.
2011. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
most kezdek elégedett lenni vele. Találtam egy jó munkát, a vőlegényemmel jövőre összeházasodunk, már csak egy pici baba és egy lakás kéne a tökéletes boldogsághoz:) illetve hogy mindenki jól legyen a családomban, bár ez ugye nem rajtam múlik, de alapjában véve, most nyugodt és boldog vagyok:)
2011. aug. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nagyrészben igen, mert van egy csodálatos vőlegényem, akit imádok, tervezgetjük az esküvőt, együtt élünk. Vannak barátiam, akik bár szinte mind messze laknak, de tudom, hogy szamíthatok rájuk és mikor találkozunk olyan minden mint régen volt. A családom támogat mindenben, jól kijövünk. Mindenki egészséges, ami nagyon fontos.

Ami miatt nem, az az, hogy 4 hónapja nem találok munkát, pedig nagyon keresek. De remélem az megoldódik hamarosan. Ha az is meglesz, teljesen elégedett leszek.

2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Egyrészt igen, mert van barátom és mikor ketten vagyunk mindent elfelejtek így jól érzem magam.


Másrészt k.rvára nem mert van egy idősebb testvérem aki mindent megkap. Nekem meg azt vágják a fejemhez szüleim, hogy menjek el nyári munkára is vegyem meg magamnak. Bátyámra meg szórják a pénzt..Minden ami a szobámba van én vettem nagy nehezen..Kivétel a gép ( de azt is bátyám adta mer tő kapott 1000x jobbat! ) A ruhákat anyukám vette de nem szeret rám költeni..ugyhogy ezért nagyobb részben mondom azt, hogy rossz az életem...alig várom hogy elköltözhessek! 17/L

2011. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!