Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elégedett vagy az életeddel?

Elégedett vagy az életeddel?

Figyelt kérdés
Ha igen,akkor kérlek írd le miért,ha pedig nem,akkor azt,hogy mi az amin változtatnál/fogsz változtatni.
2011. aug. 15. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nagyjából igen. Mert mostanában egyensúlyban vannak a vágyaim a lehetőségeimmel. Nem azt mondom, hogy nincs olyan, amit nem kapok meg rögtön, mert van; ám ettől nem leszek boldogtalan, vagy türelmetlen. :)
2011. aug. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kb igen, de jó volna lassan valami meló, vészesen fogy a zseton.
2011. aug. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%

Igen

- Van egy csodás párom aki imád

-Van egy csodás fiam akire nagyon büszke vagyok,és ő is imád..:)

- külföldön élünk,bár én sosem vágytam arra hogy külföldön éldegéljek..De jó itt lenni

- a legnagyobb álmom egyre többször teljesül.Mindig látok valamit a világból.Rengeteget utazunk,és élvezzük az életet

Igen,boldog vagyok és elégedett..Főleg azért mert ha őszinte akarok lenni akkor nem tettem ezekért nagy erőfeszítéseket.Nem küzdöttem meg ezekért a jó dolgokért..Csak jöttek maguktól..

36/N

2011. aug. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem még 1 évem van hátra suliból és most elég rosszak a kilátásaim mert nem tudom 1 év múlva hol tudok elhelyezkedni, hogy dolgozzak. Amúgy eddig hát többé kevésbé elégedett voltam az életemmel.
2011. aug. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
34%

Igen.

Van egy párom, akivel hosszú, komoly kapcsolatban vagyok.

Van egy munkám, amit szeretek, pontosabban családi vállalkozás

Igaz, hogy még a szüleimmel élek, de a párommal megvannak a közös terveink, pl hogy Magyarországra költözzünk.

Ez nem lesz könnyű, és nem kapjuk meg azonnal, de attól már bolgodok vagyunk, hogy vannak céljaink, van miért élni, és együtt küzdünk ezekért!

17/L

2011. aug. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehetne még min változtatni, de alapjáraton elégedett vagyok. Van egy párom, akit szeretek és viszont szeret, van egy munkahelyem, ahol a körülményekhez képest egész jól keresek és most küzdünk, hogy legyen saját fészkünk, családunk, tehát van még tennivaló. :)
2011. aug. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
26%
Igen. Nem részletezem nagyon, a lényeg hogy azért mert mindig minden úgy alakul ahogy akarom. 20n
2011. aug. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Igen, nagyon elégedett vagyok. 27 évesek vagyunk a párommal, ugyan hitelből mindennemű családi, anyagi segítség nélkül, 2 éve vettünk egy új családi kertesházat, amit azóta csak szépítgetünk.

Már 11 éve élek boldog párkapcsolatban. Ugyan közel két éve külföldön dolgozik és keveset vagyunk együtt, de látjuk az értelmét és le kell mondanunk az együttlétről az anyagi javak miatt.

Szerintem mindenkinél vannak hullámvölgyek, de ha kitűzöl magad elé célokat, és azon igyekszel, hogy megvalósítsd, akkor annál nagyobb sikerélmény nincs, mithogy haladsz előre.

A másik nagyon fontos dolog, hogy mivel társas lény az ember, legyen melletted valaki, de csakis olyan, aki megérdemel. Egy rossz kapcsolat, rossz élet alapja.

2011. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
igen! megoldódott a fitymaszűkületem.:)
2011. aug. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem teljesen, de leszek:) Amivel elégedett vagyok: van egy csodás férjem és egy gyönyörű kislányunk.

Szeretnék tanulni, ha felvesznek az boldoggá tesz:) Ha egyszer lesz saját lakásunk vagy házunk:) Ilyesmi.:)

2011. aug. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!