Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan értékeled eddig életede...

Hogyan értékeled eddig életedet? Mik a közeli terveid? Elégedett vagy mostani életeddel? Ha nem miért?

Figyelt kérdés
Szeretném más ember hozzászólását látni kinek milyen élete van, puszta kíváncsiságból!
2011. ápr. 14. 20:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs munkám, már fél éve keresek de nem találok semmi alkalmasat. Itthon ülök, füvet szívok, röhögök az internet tartalmain. Valahogy úgy érzem magam, mint az indiai sadhuk. Sok dologra rájöttem meditációim alatt, így elégedett vagyok az életemmel. Nekem leginkább a bölcsesség, a gondolkodás jelenti az élet értelmét.
2011. ápr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

hehe hasonló mint az 1. válaszoló csak nem szívok semmit :D de sokat gondolkodok

és még nem vagyok elégedett az életemmel de remélhetőleg az leszek pár év múlva , csak nekem is kéne már egy munka :(

2011. ápr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig nagyon elégedett vagyok az életemmel. Még csak 15 éves vagyok, de a szüleim mindent megadnak nekem. Imádom a családomat, a spontenaitásunkat, az életszínvonalunkat. Nem vagyunk unalmasak, nálunk minden órában történik valami.

Már elterveztem az egész életemet, és teszek is azért, hogy úgy legyen. A családom mindenben mellettem áll, ezt köszönöm nekik.

Szeretnék majd én is annyit lerakni az asztalra, mint Apukám.

15/L

2011. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem rohadt szar életem van,legrosszabbkor ment tönkre,kb 30 éves leszek mire újra normális ember lehetek,2 dolgot változtatnák meg rajta de azt egész ország előtt nem írnám le

24/F

2011. ápr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha gondolod privátba megírhatod:)
2011. ápr. 25. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!