Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan én lennék a...

Most komolyan én lennék a spúr? Nem értem miért jó ezt csinálnia?

Figyelt kérdés

Anyukámról lenne szó. Nem szoktam tőle kérni pénzt mióta elváltak apuval,mindig magamnak keresem meg a pénzt pl nadrágra,pólóra,táskára stb. 1 hónappal ezelőtt is így volt,eladtam pár ruhámat (amiket amúgy használtam és szerettem),és így összejött majdnem 10e ft. Jött a hónap vége,és nem volt anyunak több pénze. Én szó nélkül odaadtam neki ezt,mondta hogy fizetéskor visszaadja. Fizetéskor csak a 2/3-át adta vissza. Azóta megint kölcsön adtam neki,annak is csak a 2/3-át adta vissza. Ma mondtam neki,hogy szeretnék 2 nagyobb összegű dolgot venni (táska,cipő évkezdésre),ami kiférne abból az összegből amivel tartozik+ami megvan még nekem.

Erre ő kérdezgetett hogy ugyan már miért nem veszek ünneplő cipőt (van neki egy ünneplő szerűsége,de fel nem ajánlotta 1 napra kölcsönbe). Én mondtam neki hogy az összegyűjtött pénzemet nem egy kínai szr cipőre akarom költeni(1 napi hordásra),hanem táskát és rendes utcai cipőt szeretnék venni amit évekig elhordhatok. Erre ő kiakadt,és azt mondta milyen spúr vagyok,hogy akkor ő annyival kevesebbet fog visszaadni a pénzemből,amivel nekem tartozik (mert h neki nincs pénze külön venni cipőt).

Hihetetlen... én soha nem szoktam tőle külön kérni erre arra,soha nem vinnyogok neki,erre a saját pénzemet nem akarja visszaadni.


Szerintetek ez milyen dolog?


2011. aug. 31. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Neked van igazad, de csak Anyud. Gondolom ki van borulva a szamlak, meg ilyenek miatt...

Ne vedd Magadra! Fogjatok ossze, ugy konnyebb lesz.

2011. aug. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy a számlák lennének a gondok. Egyszerűen zsarol hogy ha nem azt veszem amire ő adná az én pénzemet,akkor annyival kevesebbet ad.

Most is kapunk ilyen meg olyan támogatást+kapunk biztosítótól is kisebb összeget ami bőven elég a számlákra.

2011. aug. 31. 11:02
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
A márkás cipők nagy része sem hordható egy évnél tovább. Csak a nevet kell megfizetni. Tapasztalat.
2011. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy láttál egy jó ünneplő cipőt, mondd el, hogy milyen, stb. Ha odaadta a pénzt, menj el, és vegyél azt, amit akarsz!
2011. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáljátok megbeszélni, higgadtan, nyugodtan! Ha nem jön össze, nem szép megoldás, de tedd azt, amit 11:11 javasolt.


Amúgy mi az a spúr?

2011. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

spúr = fillér feri, fogtechnikus, zsidrák, zsugori


A feleségek szoktak mondani a ferjuknek, amikor nem viszi el mondjuk Oket vacsorazni vagy moziba: "Ne legyel mar spur!"

2011. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!