Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt ember 8-10ezer...

Ha egy felnőtt ember 8-10ezer Ftot ad a havi rezsibe, az sok, kevés, elfogadható? És ebben minden benne van, kaja, számlák, tisztálkodó/tisztító szerek stb.

Figyelt kérdés
2011. aug. 31. 12:35
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Igen lehet hogy igazad van,de aki eleve nem akar dolgozni azzal mi van???

Ő MEG SEM PRÓBÁL MUNKÁT KERESNI!!! Ott ahol lakik elmehetne napszámba,nem beteg ember. Anyám nő létére 54évesen tud dolgozni a határban?! Ez a nem mindegy!

Az hogy a férjem hozza a több pénzt,igen így van. De mivel ő nem tud gyereket szülni,és nem is tudna még mit kezdeni a gyerekkel,így nekem kellett itthon maradni. A gyerek kettőnk döntése volt,de az hogy én maradok itthon a természeté! Ne haragudj de nagyon bunkó dolog ezzel előhozakodni!

Nincs jogom elküldeni a közös lakásunkból az élősködő apósomat,majd ha visszamegyek dolgozni akkor lesz?! Közel egyformán keresünk/tünk a párommal. És ha majd visszamegyek dolgozni,nehogy már az apósra keressek. A férjem tökéletesen tisztába van vele hogy igazam van,és nem tudom honnan vetted hogy veszekedtem vele.

Szép napot!

2011. szept. 1. 10:04
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy dolog segítséget nyújtani a szülőknek, és egy teljesen másik dolog ha az/azok pofátlanul kihasználják a saját családjukat. Mert ha havi 30-ból 10-et ad csak oda, és még extra igényei is lennének, az azért már túlmegy egy határon. Én ha olyan anyagi helyzetben lennék, hogy megtehetem hogy ne fogadjak el tőlük pénzt, akkor természetesen nem tenném. De rosszul esne ha még kritizálnák is a kosztot úgy hogy nem ők fizetik. Milyen már? Meg aki éppen gyesen van, mert bővült a család 1-2 gyerekkel annak onnantól kezdve hallgass a neve? Egy házasság vagy egy kapcsolat nem arról szól, hogy annak van több joga, aki éppen többet keres. Nem azt mondom hogy tagadja meg bárki is a szüleitől a segítséget, de ha ez ilyen szinten zajlik, hogy a családnak jut kevesebb, úgy hogy közben megtehetné apuka hogy többet dob a közösbe, és még bunkó is, ott már nem csak azt kell nézni, hogy jaj 18 évig ő eltartott engem, most akkor hagyom hogy kiszívja a véremet, meg a családom vérét. Ugyanakkora, ha nem nagyobb felelősséggel tartozik a gyerekei felé, mint az apjának. Olyan megoldást kellene találni ami mindenkinek megfelel. Nem egyedül apukának. Ép érzésű ember nem is enné el a kaját a saját unokája/gyereke elöl. Ha választani kell, akkor inkább én nem eszek, vagy kevesebbet eszek. Ez azért sok mindent elmond a kedves nagypapáról.
2011. szept. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!