Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány éves kortól elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól elfogadható hogyha a párjánál alszik az ember?

Figyelt kérdés
2009. okt. 29. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
18 alatt ha a szüleid megengedik, amint nagykorú vagy, már te magad döntesz róla.
2009. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Ez inkább személy és helyzetfüggő szerintem. Mármint persze, 13 éveseknek nem kéne együtt aludni, de ha teszem azt van egy 15 éves lányom, és egy közel egyidős fiúja, és már hosszabb ideje járnak, ismerem a fiút és megbízhatónak tartom, illetve a lányomban is megbízom, akkor én engedném. De ez tényleg csak akkor működik, ha olyan a viszonyom a lányommal, hogy megbeszéli velem a dolgait, ha baj lenne, azt is elmondaná, illetve ha tisztában van vele, hogy milyen dolgokra kell figyelnie. Meg mondjuk a fiú szüleit is szeretném ismerni, mert ha ők rossz szemmel nézik a dolgot, akkor én sem engedném, nem szeretném, ha rossz véleményük lenne a lányomról. De ha hasonló gondolkodásúak mint én, akkor engdném, akár azt, hogy a lányom ott aludjon, akár azt, hogy a fiú aludjon nálunk. De azért nem állandó jelleggel, ne legyen ilyen együttélés fílingje.

De ha olyanokat tapasztalnék, hogy a gyerekem átvág, komolytalan bizonyos dolgokban, stb., akkor nem engedném, amíg előnyére nem változik. Mondjuk 17-18 éves korában már nem szólnék bele, hogy a pasijánál alszik-e, ha olyan, akkor úgyis megoldja, hiába tiltja az ember. De azért remélem, hatékonyan tudom nevelni a gyerekem.

Fiú esetében hasonlóan gondolom, csak hát ez általában lányos szülőknél szokott kérdés lenni. Fiúnál még ezek mellett azt is megemlítem, hogy abban az esetben engedném, ha tud tisztességesen viselkedni, értem ezt úgy, hogy a lány szüleinél nem viselkedik úgy, mintha putriban neveltük volna. Lányra is vonatkozik, de náluk ez kevésbé szokott gondot okozni talán.

2009. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyénenként változó,de biztos nem 13 évesen!!! én 16 vagyok,és fél éve élek nemi életet párommal akivel együtt élek!!!
2009. okt. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20évesen sem engedik meg...
2009. okt. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én is 20 vagyok holnap fogok a barátomnál aludni,ugy tervezem majd bejelentem.. ha anyám aztmondja nem enged mit csináljak? Nem vagyok már taknyos ,de azzal jogosan hozakodik elő hogy amig az ő házukbban élek bla bla..

Szóval menjek el ha ő nemakarja akkor is,vagy maradjak itthon???

2009. okt. 29. 23:00
 6/7 anonim ***** válasza:
hát minálunk már(nem egy ribanckommandós osztály) amikor betöltötték a fél évet akk. aludtak először együtt... de vannak olyanok akik vártak vele tovább... sztem nem csak a szülőkön múlik. persze kell egyfajta bizalom a szülők részéről is... attól is függ h. mióta vagytok együtt, érvelj azzal h. mások ilyenkor javában a discoba ba**atják magukat mindenféle jött-mentel, h. ő fontos neked meg hasonlók. sok sikert hozzá
2009. okt. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 éves lány vok 8:03.
2009. okt. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!