Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg nevetséges...

Most akkor tényleg nevetséges 22 évesen férjhez menni?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és 1 hónap múlva lesz az esküvőnk. Nagyon várom, és olyan boldog vagyok, de valaki mindig beárnyékolja a jókedvemet. Mindig megkapom hol ismerősöktől (rendre lányoktól) fiatalabbaktól és idősebbektől is, hogy ostobaság ilyen fiatalon házasodni. Persze, tudom, hogy van aki még nem érzi magát érettnek a házassághoz, de miért kell minden fiatalra ráhúzni azt, hogy "na ez is egy eltolt házasság lesz, mert túl fiatalon kezdik"..?? Most komolyan, tényleg nagyon korai? Hisz már felnőtt vagyok, és nem 18 éves. (A jövendőbelim pedig 30 éves.)
2011. aug. 31. 15:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
92%

az a lényeg,hogy te úgy érzed,hogy vele szeretnéd leélni az életed. ha 30 évesen megy férjhez valaki,-akkkor is megromolhat a házasság.

Lehet,hogy az ismerősők azt gondolják még nem élted ki magad és aggódnak,vagy pedig egyszerűen csak irigyek,hogy ilyen fiatalon megtaláltad a társad.

2011. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
41%
szerintem alapból nevetséges a házasság. ha összeköltöztök az ugyanolyan. és nem kell szenvedni a válással. dehát te tudod. egyébként a 22 év az már nem olyan fiatal, el tudod te dönteni hogy mit akarsz.
2011. aug. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
94%

Ugyanezek az emberek húsz éve meg azt vágták volna a fejedhez, hogy vénlány maradsz, mekkora szégyen, hogy nem mentél még férjhez és nincs gyereked. Ez az a fajta, amelyik úgy is beléd fog kötni, mindegy mit csinálsz. Nem kell velük foglalkozni.

A lányoknak meg az a legegyszerűbb, hogy azt mondják, hülyeségnek tartják. Nekem a 32 éves rokonom mondta ugyanezt. Nem mondtam neki, de azért, mert ő még mindig senkit nem talált, aki elvenné, pedig már kb. egy gumibabához is hozzá menne, nem nekem kéne azt mondani, hogy túl hamar megyek férjhez, mert attól ő nem fogja jobban érezni magát, hogy őt senki nem akarja még mindig.

2011. aug. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
92%

Soha nem lesz szép napod,ha hagyod,h mások "beárnyékolják"...Ki a francnak élsz?Magadnak vagy másoknak?Sztem mindenki le van szarva.Ha neked jó és úgy érzed,csináld...Miért szólunak bele ilyen dolgokba?De akik ezt mondták a lagzidban biztos jó ízűen nyomják be az arcukba a kaját!

Undorítónak tartom osztani az észt.Én 1 kapcsolatomat sem bántam meg,de sokan mondták nem jó vége lesz.Aztán büszkén a szemembe vágták,h ugye én előre megmondtam!Ki nem szarja le mit mondott?Nekem akkor éppen jó volt,és ha rá hallgattam volna,örök életemben bántam volna.Te nem?

Tedd fel magadnak a kérdést:

-férjhez akarok menni és valóban akarom ezt a házasságot?

-mit jelent nekem a párom?

-mit jelent nekem aki azt mondta nem tegyem?

Szerintem Te magad is tudod,h nem kell másokkal foglalkozni.Az embereknek soha semmi se

fog tetszeni. Ha magasról leszarod mások véleményét A

2011. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Most nekem is egy 34 éves ismerősöm mondta (nő).. Még nem találta meg az igazit.. Lehet, hogy tényleg féltékeny, viszont én inkább fel sem hozom neki soha az esküvőt, nehogy azt higgye, hogy hencegni akarok vele... Ő hozza fel, és egyenesen hülyének tart.. Na mindegy :)
2011. aug. 31. 15:38
 16/35 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ne foglalkozz senkivel,te érzed hogy kész vagy e már az esküvőre vagy sem. Mellesleg én is 22 évesen szeretnék férjhez menni! :)

20/L

2011. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem atomgáz, ennyi idősen még a diszkóban kéne nyomnod.
2011. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Persze, én akarom az esküvőt, de nem a jogi meg a bla bla papírt miatt. Nekem a keresztény része sokkal fontosabb. Tudom, hogy le kéne szarnom őket, de olyan sokan mondják, és olyankor mégis szíven üt. Nehéz elengedni a fülem mellett, bármennyire próbálom. Persze, néhány perc és már nem is foglalkozok vele, csak azt nem értem, hogy az emberek tényleg korainak tartják, vagy csak szimplán irigyek. Talán fel fel arányban.. :)
2011. aug. 31. 15:41
 19/35 A kérdező kommentje:
*fele fele
2011. aug. 31. 15:42
 20/35 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van ismerősöm, aki 18 évesen házasodott. Engem nem zavar egyáltalán!
2011. aug. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!