Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a lányotoknak színes bőrű lenne a barátja?

Figyelt kérdés

úgy néz ki, hogy összejövök egy színes bőrű pasival. hogy mondjam el anyámnak?

17l


2011. aug. 31. 20:05
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
55%
Én nem örülnék, de remélném hogy nem ő lesz az igazi!
2011. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
68%
Mint ahogy azt mondod, van egy pasid! Ha normális a srác akkor tök mind1 milyen a bőre!
2011. aug. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
79%
Nem örûlnék neki, mivel nekem fiam van szokott ilyesmivel cukkolni.Aztàn , ha ùgy adódna nem tudom.
2011. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
78%
Bárcsak színesbőrűekkel lenne tele az ország cigányok helyett!
2011. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
69%
Hogy érted a színes bőrűt? Cigány vagy néger? :D
2011. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%

Hát....higgadtan,és komolyan...ha komoly szándékaitok vannak egymással,meg fogja érteni :)

Igazából nem ismerem a szüleidet,nem tudom,milyen értékrendet tartotok számon...szóba került már valaha köztetek(szülőkkel),hogy ha színes bőrű párod lenne,mi lenne?

Szerintem nincs miért aggódni,amint úgy érzed,hogy már eléggé "összeszoktatok" és hosszútávra terveztek ne habozz!!;)

2011. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha nem cigány hanem néger akkor mit számít? Én simán összejönnék egy néger pasival. A félnégerek még tetszenek is.
2011. aug. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%

Te ismered a szüleidet. Ha ők is olyanok, mint itt a legtöbb válaszoló (bunkó marhák), akkor elég necces, e szépen ügyesen beadagolod. Először csak van valaki, akivel találkozgatsz, aztán elmondod, hogy nagyon szimpatikus, kedves, apropó nem fehér, jók a tanulmányi eredményei, stb...


Ha normális, nyitott emberek, akkor semmi gáz nem lesz.

2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
88%
Nem vagyok fajgyűlölő mégsem lennék boldog. Sajnos még ma is furcsán néznek az emberek az ilyen vegyes párokra, és ebbe én is beletartozok, bár magamnak sem tudom megmagyarázni hogy miért. Teljesen jól elvagyok a feketékkel, de nem szeretném ha bekerülnének a családomba. Mindenesetre megakadályozni nem akarnám, hiszen a gyermekem boldogsága nekem mindennél előbbre való.
2011. aug. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Nem rég ismerkedtünk meg, de nagyon alakulnak a dolgok.

2011. aug. 31. 20:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!