Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a lányotoknak színes bőrű lenne a barátja?

Figyelt kérdés

úgy néz ki, hogy összejövök egy színes bőrű pasival. hogy mondjam el anyámnak?

17l


2011. aug. 31. 20:05
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
66%
Barátnőmnek néger barátja van. És a négerek ezerszer tiszteltudóbbak mint a fehér fiúk.
2011. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
64%

Nem minden színes bőrű cigány...

Nekem is színes bőrű a barátom. Szüleim nagyon kedvelik! Pláne, mikor beszél! Akcentusa van úgymond, és nagyon aranyos, ahogy beszél! Persze nem úgy, mint a Pákó..-.-"xdd:D

De figyelj. mond el anyukádnak, hogy anyu van barátom és kész! ha úgy érzed itt az ideje h bemutasd akkor mutasd be. beszélj neki arról h milyen aranyos, gondoskodó! Én egy hónap után mertem hazahozni, mert apukám eléggé...hogy is mondjam...szemétláda a pasikkal...mindenkit elüldözött tőlem, de én meséltem nekik h milyen kedves, aranyos, meg minden csupa pozitíz dolgokat. és...befogadta! rengeteget van nálunk! :D szóval...no para!!:D

2011. aug. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
67%
Az én barátom is cigány.A szüleim a kapcsolat eleje óta ellenzik(míg csak barátok voltunk addig szerették).Több mint 2és fél éve vele vagyok a tiltás ellenére.Én velem érzem magam boldognak,oda figyel rám,szeret engem.Ha ez nem így lenne nem lennék vele ennyi ideje.Egyébként én is 17 éves vagyok.Ők nem az koszos,lopós,tisztességtelen fajta.Ha kedveled a fiút,és ő is a rendesek közül való,akkor kívánok nektek is minden jót és nem kell az előítéletekkel foglalkozni!Nem mind egyforma,vannak kivételek.Még ha kevés százalékban akkor is vannak!
2011. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
78%

Én ugyan ebben a cipőben jártam: 17 voltam, a fiú félcigány,10 évvel idősebb. anyámék örjöngtek. ez volt 5 éve,most házasok vagyunk, nem sokára lesz egy kisbabánk, és a tenyerén hordoz,dolgozik, hogy eltartson,mert én még fősulira járok.sajnos a legtöbb cigány viselkedése miatt van az általános megvetés,azokat mi is megvetjük a férjemmel,de vannak akik igenis akarnak dolgozni, csak az a kevesebb...

fel a fejjel,ha komoly a kapcsolat, és egymásnak vagytok teremtve,akkor történjék bármi,együtt maradtok,mint mi.

"a lélek kortalan és nemtelen", ezt jegyezd meg jól!

2011. aug. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
63%

ma 20:31 vagyok.

Látod,nem vagy egyedül:) Ha télnyleg rendes fiú nem szabad senki véleményével foglalkozni.Anyudéknak csak annyit mondj van barátod.És ha majd viszed bemutatni csak nem fogják azt mondani hogy na húzz innen te büdös...

2011. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
88%

Azt hogy a szüleid mit reagálnak rá neked kell tudni, mi nem ismerjük őket.

Amúgy meg nem a bőrszín a lényeg, ha őszintén szeret téged és boldog vagy mellette, akkor oké. Hisz ez a lényeg...

17 éves vagy, még bármi lehet belőle. Nem kell rögtön olyanokra gondolni, hogy ő lesz a férjed és ki fog vinni az ő országába meg ilyenek. Mert ez esetleg elrettentheti őket.

2011. aug. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok a 20:31-esnek és a 20:32-esnek! Majd rájönnek mekkorát hibáztak csak idő kérdése!
2011. aug. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon haragszom a cébetűs népre. De nem szabad általánosítani. Az én páromban is "benne van a vonó" a nagyapja révén. Viszont ő is ugyanúgy megveti és elítéli a naplopó és bűnöző réteget, de sosem tagadja le a származását. Amelyik család taníttatja, jó iskolába járatja a gyerekeket, és nem segélyből meg tolvajlásból, az beilleszkedett, és nincs miért bántani. Mondom ezt úgy, hogy a putrilakókra a saját két kezemmel dobálnám a gránátokat legszívesebben :).
2011. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
80%
Félteném. Elsősorban nem a bőrszíne miatt, hanem a hatalmas kulturális különbségek okán. Nagyon nehéz összeegyeztetni a két ennyire különböző kulturális múltat, így a párkapcsolatban is problémaforrás lehet. Az sem megnyugtató, hogy 10/9 25 év alatti lány afrikai partnertől kapta el a HIV fertőzést Magyarországon... De meggyőzhető vagyok, ha a fiú bizonyít.
2011. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
75%

ma 21:18

Jaj köszönöm hogy így aggódsz :) Neked is minden jót az élethez ;) És kívánom hogy inkább gyere össze egy rendes,tényleg rendes cigánnyal,mint olyan magyar vagy bármilyen más szarmazású emberrel,aki átver,megcsal,netalán tán megüt,iszik stb...Az én párom ezek körül egyiket sem csinálja,és rendesen,tisztességes munkából élnek.

2011. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!