Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Mit tennétek, ha a...

Szülők! Mit tennétek, ha a lányotoknak színes bőrű lenne a barátja?

Figyelt kérdés

úgy néz ki, hogy összejövök egy színes bőrű pasival. hogy mondjam el anyámnak?

17l


2011. aug. 31. 20:05
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
77%

21:18-as!

tudod vannak kivételek, de úgy látom te is jártál már ilyen cipőben és csalódtál,ha biztosra tudod,hogy mi is csalódni fogunk.attól,hogy valakinek sötétebb a bőre,de ugyanúgy,sőt jobban viselkedik mint némelyik magyar,még nem kell megbélyegezni,általánosítani.én 5 év alatt annyi örömet kaptam a félvér páromtól,amennyit csak kívánhatok mindenkinek,neked is!a környezetemben 10 magyar nem dolgozik összesen annyit mint ő!

20:32 voltam

2011. szept. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
80%
Persze, lehet szépeket mondani, hogy vannak kivételek. Legyenek, de ne az én lányom oldalán. Rengeteg hátrányos megkülönböztetésben lesz része, még ha normális is a párja, nincs a homlokára írva. Arról nem is beszélve, hogy az unokákat is egyszer atrocitások érik. Én nem akarnék a gyerekemnek ilyen életet.
2011. szept. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
81%

tegnap 23:41


Úgy gondolom nem írtam semmi sértőt a feketékre csak a valóságot. Nincs is velük különösebb bajom amíg itt nincsenek. Bár ez fordítva nem így van nézz rá Dél-Afrikára mivé lett amióta a négereké lett és folyamatosan irtják a fehér őslakosságot. Te viszont egy idióta vagy akit az orránál fogva vezetnek félre. Talán nem fehérnek születtél? Ha igen aki miért nem saját fajod pártját fogod?

2011. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
78%
Na hogy alakul a dolog?Miújság?
2011. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos, az én lányom is cigánnyal jött össze. A fiú ráadásul szemtelen, lusta, beképzelt.

Lehet, hogy ezt a témát éppen a lányom indította, nem kívánom neki, hogy majd egyszer hasonlókat éljen át, mint én most.

Azt mondja, felnőtt, és azt csinál, amit akar. De: őromaságáék rokonaim lesznek! És az én vagyonomat fogják örökölni! Máris eszik az életemet, hogy ez minél előbb bekövetkezzen. Ki lenne a helyemben?

2011. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
56%
Drágám, döbbenet, hogy mennyi korlátolt választ kaptál, úgyhogy nem is szaporítanám a számukat. Csak annyit, hogy végül úgyis neked kell döntened az életedről, sok szerencsét hát hozzá. Kívánom, hogy a szüleid olyanok legyenek és a kapcsolatod velük olyan legyen, hogy a segítségedre legyenek ebben is.
2013. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!