Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni tesommal?

Mit lehetne csinálni tesommal?

Figyelt kérdés

Agyamra megy. Egész nyáron itthon döglött, nem csinált semmit. De közbe engem buzerált hogy nem csinálok semmit, peidg egész nyáron az volt hogy hol orvoshoz kellett rohangálnom hol dolgoztam...

Azt hiszi tesom hogy mivel ő a nagyobb nyugodt szivvel letolhat mindennért. Anya pakolt nálam /nem értem minek mert mondtam hogy majd megcsinálom/ és nem találok egy két dolgomat és átmentem megkérdezni hozzá hogy hol van. Erre tesóm elkezdett izélni hogy miért nem keresed akkor? Basszus felfogartam az egész szobát de nincs meg mert valahol elhányták.

Meg mikor pl. mamáéknál vagyunk mama általában meglát és így folyékonyan köt belém /köpköd, beseérünk a házba minek jöttél,ha egyszer nem megyek akkor persze az a baja ezt csiáld azt csináld megsalád érezteti hogy a tesom a kedvenc/ és ezt neki nem szoktam nagyon szónélkül hagyni. Általába finoman meg mondom neki hogy ezt most hagyja abba /pedig néha már szivesen orditotam volna/ tesom ekkoris leordit. És nálunk mindig ez van hogy én vagyok a kicsi ezért nekem kell türnöm halkan mert hogy ő a tökéltes és az egy dolog hogy nincs mindig igazam ez tény de neki se de ezt képtelen elfogadni. Mikor egyetemn van akkor keveset találkozunk de azon az egy nap is képesek vagyunk össze veszni.


2011. szept. 1. 14:21
 1/2 anonim válasza:
Erre csak egy válaszom van,(mivel keresztény vagyok)hogy keresd Isten országát és az ö igazságát és minden megadatik néked! Vedd elö a bibliát abban is az Újszövetség olvasását ajálom! Fogadd be Jézust, és ö mindent helyre állít a te életedbe! kivánom Isten áldását!
2011. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs. Megyek lenyírom a füvet.
2011. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!