Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarják a szüleim h...

Miért akarják a szüleim h uncsitesómékhoz menjek amíg ők elutaznak? Miért nem maradhatok itthon egyedül? = (

Figyelt kérdés

Már voltam itthon többször is egyedül és sose volt semmi gáz. Most meg valamért kitalálták h addig én legyek uncsitesóméknál h ne legyek egyedül meg h két hétre nem fognak itthonhagyni egyedül. De én nem akarok hozzájuk menni mert az az egész család tök gáz meg uncsitesóm is tök idegesítő, utálom őket :/ És azt hiszik majd jól elleszek vele mert kb annyi idős mint én, de tom h csak idegesítene. És hiába mondom nekik h én nem akarok menni, itthon akarok lenni nem engedik. Hogy beszélhetném rá őket? :( Tom h nem lenne semmi gáz.

16/F


2010. júl. 25. 18:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet, hogy mondjuk 2 naponta valaki nálatok alszik abból a családból?

Mert az tök érthető, hogy nem akarnak 2 hétre egyedül hagyni, de az is érthető, amit Te mondasz :)

2010. júl. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt se akarom h itt aludjanak :/
2010. júl. 25. 18:41
 3/17 anonim ***** válasza:
tudsz főzni? Netán partit akarsz rendezni? szüzességet elveszteni? vagy milyen okból?
2010. júl. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem akarják, hogy egyedül garázdálkodj, szétverjétek a lakást a haverjaiddal, vagy épp a szülők nyaralnak, majd én kirabolom a lakást alapon rádtörjenek betörők, ki ad neked rendesen enni pl. Meg egy csomó minden miatt aggódhatnak. Egy hétvégére még talán, de két teljes hétre biztos nem hagynám én sem ott a 16éves gyereket.

Mondjuk nálunk vagy együtt mentünk nyaralni, vagy a gyerek olyan helyre ment, ahol szeretett lenni...

Arról ne is álmodj, hogy magad hagynak, inkább azt próbáld meg kibulizni, hogy másik rokonhoz mehess, ahol jól érzed magad te is, vagy vigyenek magukkal.

2010. júl. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Azért nem akarják h egyedül maradj, mert nem tudsz főzni, és azt sem akarják hogy mindenféle csajokat vigyél haza. Szerintem. Én sem engedném meg a fiamnak h egyedül maradjon, pedig még nincs is gyerekem. 19/L
2010. júl. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Főzni nem tok de attól még tok kaját venni vagy pizzát rendelni :P Házibulit nem akarok csinálni, a csajokkal meg nem értem mi lenne a baj :P
2010. júl. 25. 18:48
 7/17 anonim ***** válasza:

Házibulit nem kell csinálni, elég ha szájról szájra terjed a hír, hogy "a Karcsika ősei két hétre leléptek, és áthívta xet meg ylont, menjünk mi is."

Majd persze napi két-három pizzára hagynak neked lét. Hol élsz te?

2010. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nehari, de én sem hagynám egyedül a 16 éves gyerekemet, akármi történik veled a szüleidet veszik elő. Azért 16 évesen még gyerek vagy és két hét nagyon hosszú idő. Nem tudod rábeszélni, és nem is szabad, hogy egyedül hagyjanak, fiatalkorú vagy.
2010. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

De mondom h voltam már itthon egyedül mondjuk nem ilyen sokáig de nem volt semmi baj! Lehet h átjönne 1-2 haver de ennyi.

Az uncsitesóméknál meg én megőrülök két hétig :S Pont ha oda megyek akk nem fogok rendesen kajálni mert olyanokat esznek amiket én nem szeretek. Más rokon meg nincs, messze laknak :S

2010. júl. 25. 19:00
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért nem mész velük?
2010. júl. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!