Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a férfi bármit, bárhogyan csinál, az a nőnek sohasem felel meg, mindig elégedetlen valami miatt?

Figyelt kérdés
Legyen az szex, egy ajándék, egy polc összeszerelése, stb. Magyarázza el valaki, aki már rájött erre vagy egy nő, aki tudja miért csinálják ezt.
2011. szept. 12. 11:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te logikus választ vársz egy olyan problémára aminek már a léte is illogikus. Ez alapvetően hibássá teszi a koncepciót.
2011. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%

Egy férfi horgászik és kifogja az aranyhalat. Megszólal az aranyhal:

- Ha visszadobsz, teljesítem a kívánságodat.

Visszadobja.

- Na mi a kívánságod?

- Tudod, vannak ezek a földrészek. Afrikát át kéne rakni Ausztrália helyére, Európát oda, ahol most Amerika van, az Antarktiszt meg...

- Állj, állj, ez nagyon bonyolult, ezt nem tudom megcsinálni! Nem kívánnál valami mást?

- Rendben, akkor szeretném megérteni a nők gondolkodásmódját!

Az aranyhal gondolkozik, gondolkozik, majd megszólal:

- Na figyelj... hogy is volt ez azokkal a földrészekkel?

2011. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
A szexnek, az ajándéknak, és a polc összeszerelésének is örülök, nem tudom mi bajod van? Főként az a bajunk hogy nem úgy csináltok mindent ahogyan azt mi elképzeljük.
2011. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Oké, oké, elvicceljük a dolgokat, de ez valami hihetetlen. Csak van rá értelmes magyarázat!? Én még egy értelmetlennel is beérném...
2011. szept. 12. 11:24
 5/19 anonim ***** válasza:
76%
Mert az elképzeléseiteket nagyrészt utólag vázoljátok fel.
2011. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

@A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:23


Akkor mégis miért nem mondjátok el, hogy mit szeretnétek? Kritizálni és a másikat hibáztatni könnyebb?

2011. szept. 12. 11:26
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Jaguar igazad van, de sokszor nem figyeltek eléggé. Mi nők már csak ilyenek vagyunk.(:
2011. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%
Sokszor elmondjuk csak elfelejtitek vagy nem figyeltek.
2011. szept. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen sok nőnek könnyebb kritizálni és a másikat hibáztatnia.
2011. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

@A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:30


Nem hiszem, hogy ez igy van. Én pl. szexet mindig megszerettem volna beszélni az barátnőmmel, de mindig kitért és csak annyit mondott jó úgy, ahogy csinálom. Én meg láttam rajta, hogy annál azért lehetett volna jobb is, mégsem mondott semmit.

2011. szept. 12. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!