Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem elégedetlen az...

A férjem elégedetlen az életével. Mit csináljak vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Mindenünk megvan, egy szép kisfiunk, saját lakásunk, nem keres rosszul, szeretjük egymást, boldogan élünk, de mindig elégedetlen. Nem szereti hogy minden nap be kell menni reggel dolgozni, hogy mások munka nélkül milyen jól élnek, hogy nem " engedheti el magát", minden nap teljesíteni és bizonyítani kell ( szellemi munkát végez). Nagyvárosban élünk, ő is így akarta anno, most kisvárosba akar menni, nem akar sok embert látni. Utálja hogy bevásárolni kell menni, hogy a baba miatt nem mehetünk oda és akkor ahova ő szeretne...Táncolni akar járni, de nincs kire hagynom a kicsit, tehát ez sem megy. Mint mondtam nem élünk rosszul, de nincs egy fillér kidobni való pénzünk, mindent meg kell nézni, hogy mire adjuk ki. Az anyja keveset keres, amit elég gyakran emleget, de nem tudunk a kezébe nyomni egy nagyobb összeget, hogy költse amire gondolja...Ezek mint az ő lelkét terhelik. Még sorolhatnám. Mit csináljak vele? Már az állandó elégedetlenkedés engem is lehangol, pedig mindig pozitivan szoktam a jövőbe nézni.
2010. febr. 14. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Üljetek le beszlgetni, hogy tudnátok jobbá tenni az életeteket. Váltson munkát, vegyetek máshol kertes házat, a kertben nagyon ki lehet kapcsolódni, járjatok össze a barátaitokkal, inenis menj el vele táncolni!!! Had töltődjön fel lelkileg. Vagy csak sziplán irassa ki magát a dokival 1 hétig. Fogadjatok fel alkalmanként bébi szittert. Az anyának meg adjon kis összeget, h megnyugodjon a lelke, imkább ti ne vegyetek túl sok csokit, meg olyan dolgokat, ami nélkülözhető.
2010. febr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezzel vagyunk így egy páran én is utálom a napi taposómalmot néha sírni van kedvem az emberek nagy része muszájból melózik nem azt csinálja amit szeret.Nagy rajta a nyomás egy család is a vállán van folyton hajtják feszült leterhelt és nincs hol leereszteni a gőzt így egyesek depressziósak lesznek.Ha a szülei egy-két estére bevállalnák az unokákat és elmennétek egy szolíd helyre lazulni haverokkal vagy csak úgy édes kettesben enyelegni egy kis masszírozás huncutkodás tudod...feltöltődés!
2010. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg h ne gondoljon sok negatív dologra, mert akkor folyton panaszkodik, és olyan rossz lesz a kisugárzása, az meg még több olyan dolgot fog bevonzani amit nem szeret,pl: munkahelyi elvárások, kötöttség.
2010. febr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fel kell fedeznie neki mi a hobbija mi nyujt neki élvezetet és ne néze az élet borus oldalát még ha ez nem is olyan könnyű.Nekem is elegem ven az emberekből 21 éve foglalkozom velük és betelt a pohár én is mennék ebből a zsúfolt,zajos koszos városból egy csendesebb nyugisabb helyre ha tudnék.Ha nektek megvan rá a lehetőség egy pestkörnyéki vagy peremvárosi rész segíthetne.Egyébként meg légy vele türelmes szeresd és babusgasd még egy pasinak is jólesik akkor is ha nem vallják be.
2010. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nemi élettel nincs gond?
2010. febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha csak a mindennapi robot van meg neki, és nem tud elmenni néha szórakozni, akkor ne csodálkozz, hogy belegajdul :S Mindenképp próbáljatok eljárkálni valahova, tudom, írtad, hogy a kicsi miatt nem tudtok, de ilyen nincs, muszáj, vigyétek el az anyukájához, biztos segít!
2010. febr. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarok vádaskodni, de megsúgom, hogy a férfiak leginkább a nők túlzott elvárásai miatt paráznak anyagi téren. Nem lehet esetleg, hogy... áhhh hagyjuk inkább, úgyse te vagy a hibás!
2010. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!