Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek a nevelőapám...

Hogyan közeledjek a nevelőapám felé?

Figyelt kérdés

2 éve van anyuval de nem nagyon ismerjük egymást, normálisnak tűnik de nem tudom hogy hogy közeledjek felé

16/L


2011. szept. 1. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

sztem legyél vele elfogadó, és ne csinálj semmi különöset, csak amit egyébként is szoktál.


ha ezen már túl vagytok és nem tudtok közelebb kerülni, tehát van egy szakadék amit féltek mindketten átlépni, akkor jó ötlet, ha kikéred valamiről a tanácsát.


olyan dolog legyen, ami bizalmas, és esetleg mondhatod, h anyudat nem szívesen kérdeznéd erről.


Mondjuk valami pasis dolog...


ez sokat számít neki valószínüleg.

2011. szept. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hármasban csináljatok közös programokat, anyud mellett egyikőtök se lesz annyira zavarban.

Szerintem az őszinteség itt is célravezető, egyszerűen mondd meg neki, hogy szeretnéd jobban megismerni, és beszélgessetek.

Mondjuk kezdetnek kérdezz rá, milyen gyerek volt, és elsztorizgattok, ki csinált kettőtök közül nagyobb gazemberséget. :D

2011. szept. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kicsit félek tőle, ugyértem nem attól félek hogy bántani fog hanem na értitek :D, normálisnak tűnik de nemtudom, néha olyan furi
2011. szept. 1. 20:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha félreérthetetlenül "úgy" néz rád,akkor inkább tartsd a távolságot.
2011. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mássz rá. Rögtön meg fog kedvelni :D
2019. júl. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!