Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nevelőapám utál engem! Mi...

A nevelőapám utál engem! Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
anyukám lassan 2 éve él vele, ők jól kijönnek egymással de a nevelőapám engem utál, alig beszél velem, sokszor nem is köszön, le se sza*ja hogy mi van velem
2011. febr. 26. 19:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Az anyud ilyesmire nem figyel oda,hogy a gyerekét utàlja a nevelõpja?Próbàld megkérdezni tõle,hogy mégis mi a baja?Hàny éves vagy?
2011. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem tudom,de végül is miért kéne oda figyelnie túlzottan,hogy mi van veled? itt gondolok arra pl.,hogy nem ül le veled beszélgetni. De ha az a helyzet,hogy piszkál meg mindenért lecs*sz akkor szerintem vagy beszélj arról anyukáddal vagy kérdezd meg a pasast. Hány éves vagy?
2011. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Előző, talán azért kéne odafigyelnie a kérdezőre, mert mikor az anyját bevállalta, akkor vele együtt a gyerekét is, mivel ők egy család.
2011. febr. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

sokszor kiabál velem még a legapróbb hiba miatt is, anyu meg azt mondja hogy ne vegyem komolyan, de nem tudom figyelmen kívül hagyni azt amit legutoljára mondott " ha még 1x meglátom hogy ilyen jegyeket hozol haza akkor nem fog tetszeni az amit kapni fogsz"

16/L

2011. febr. 26. 19:21
 5/31 anonim ***** válasza:
72%
Akkor ő nem a nevelőapád, csak anyukád barátja. Vagy csak magának való, vagy úgy gondolja, hogy ő a szerelmével akar élni, s cserébe elviseli a hozzá tartozó "csomagot", vagyis Téged. Bármelyik eset is áll fenn, ne pedálozz neki, próbáld meg Te is így kezelni. Ha már Tőled elfogadja anyukád azt az áldozatot, hogy olyan emberrel kell együtt élned, aki utál, vagy akiről azt gondolod, hogy utál, azért ő boldog tud lenni? Itt egy kis ellentmondás van. Nyissál a nagyszülők, barátok felé, tanulj, foglald el magad értelmes dolgokkal, és ne erőltesd, hogy kivívd a figyelmét, úgy kezeld, ahogy ő téged. Nem szeretem a csúnya beszédet, de ide az illik a legjobban, hogy szard le magasról!
2011. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, ha még egyszer ilyet mond, hogy "Ha bármit is kapnék tőled, akkor te meg azt kapnád, hogy egyedül maradnál". Gondolom, amint megütne, anyukád kidobná a francba. Különben meg szólj anyukádnak, hogy utálod és dobja ki, válasszon közted és közte.
2011. febr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
amióta anyu vele van azóta nem nagyon foglalkozott velem anyu se szoval el vannak 2esben, sokszor úgy érzem hogy csak egy teher vagyok nekik, nem pedálozok a "nevelőapám" irányába nem is szándékozom, félek tőle nem is kicsit
2011. febr. 26. 19:27
 8/31 anonim ***** válasza:
57%
Hát anyud nagyon jó szülő. Leszarja a gyerekét egy pasi miatt.
2011. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

már azon gondolkozok hogy elköltözök a nagyszüleimhez,

szerintetek mi lenne a jobb?

az hogy itt lakok anyuval meg ezzel az "állatal" és minden napomat végig parázom vagy az hogy elmegyek innen a nagyszüleimhez

2011. febr. 26. 19:41
 10/31 anonim ***** válasza:
Én költöznék. Lehet, hogy anyud is venné a lapot.
2011. febr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!