Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most voltak nálunk látogatóban...

Most voltak nálunk látogatóban a nevelőapám testvére és neki a felesége. Olyat érzek, amit nem kellene! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A nevelőapám testvére nagyon jó pasi, fiatalabb a nevelőapámtól, bár így is az apám lehetne. Nagyon jóképű férfi, izmos, erős, átható szemei vannak és csodás, vakítóan fehér mosolya. Mindig látok valami huncutságot a szemében, amikor rám néz, olyan pajkosan mosolyog közben, megnevettet, nagyon jó a humora, s nagyon finom az illata. Megérintette a hajam és ettől teljesen beindultam, azt mondta, hogy nagyon szép a hajam!

Olyat éreztem most, amikor itt voltak, ami ellen belül én is tiltakozom, mert tudom, hogy nem helyes! Vágyat éreztem, izgatott lettem, de erről nem tehetek, mert teljesen ösztönszerű volt ez az érzés! A fantáziám meg száguldott mindenfelé, elképzeltem, ahogy ezzel az erős férfival szeretkezem buján és vadul! Szörnyű bűntudatom volt utána! Főleg, hogy a felesége egy nagyon kedves, jófej nő!

Meghívtak magukhoz nyárra, csak engem, mert a szüleim dolgoznak, nekem pedig a főiskolán nyári szünet lesz...

Nem tudom mit tegyek, elfogadjam a meghívást? Főleg, hogy valószínűleg sokat lennénk kettesben, mert a felesége és ő különböző időközökben dolgoznak, így mindig csak az egyikük lenne otthon napközben, illetve éjszakánként...

21/L


2011. jún. 12. 20:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Úgyis szex lesz belőle, te is tudod, úgyhogy csak akkor menj, ha vállalod a következményeket.
2011. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem lesz jó vége, hacsak be nem pasizol,aki irànt ugyanezt érzel.
2011. jún. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem látom értelmét. Felesleges gyötrelmet okoznál másoknak és magadnak is.Ha elfogadod ezt a meghívást az ugyanaz, mintha a férfi közeledését fogadnád el.Oké, 21 éves vagy jönnek bizonyos vágyak de megszűnnek, ha nem táplálod őket.Legyezgeti a hiúságodat, hogy egy díszhím szemet vetett rád, ő pedig vágyik egy kis fiatal husira.Érzed, hogy valami nem stimmel, azért kérsz megerősítést pro vagy kontra.Részemről kontra.
2011. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy már, te határozol. Arra figyelmeztetlek, ha lesz is belőle valami, semmi komoly dologra ne számíts! a feleségét nem fogja érted otthagyni.
2011. jún. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
tapasztalatbol azt ajánlanám,hogy inkább ne.Elöbb utóbb beleszeretnél,és aztán hoppon maradnál.A sex fantasztikus lenne vele,az tény,de,hogy utána milyen böntudatod lenne...inkább ne akard megtudni.Ha meg kiderülne,elszurnád a házasságát,téged utolsó kis ribancnak néznének.Egyáltalán nem éri meg.Bár én se tettem volna ilyet 21 éves fejjel:S
2011. jún. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Te, kislány, ezt melyik szennylapban olvastad?
2011. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyébként közeledett hozzád bármilyen formában? egyéb érintés vagy bók vagy bármi? mert szerintem lehet hogy csak neked tetszik ő, te meg neki nem annyira, és akkor csak egyébként is kínoznád magad ha lemennél hozzájuk.


Ha meg ő kezdeményez az nyilván azt jelenti hogy a feleségével már nem lesz hosszú a kapcsolatuk, de neked akkor is rossz lesz, mert beleesel. Hátha közben találkoznál egy másik hozzád jobban illő pasival. Sajnos tudom milyen az ha beleesünk egy pasiba, velem is most történt meg, pedig teljesen reménytelen :) mégis nagyon tetszik. viszont az én esetemben a pasi kezdeményez, szinte mindig, megsimogat, hozzám ér amikor teheti. alapvetően nem is tetszett, csak hát így alakult.. én viszont úgy döntöttem hogy nem bátorítom. ha komolyabban tényleg akarja, akkor nyilatkozzon :)


Szóval azt gondold át hogy mi lesz ha mégis összejössz vele. Ahogy leírtad elég reménytelennek tűnik és csak fájdalmat okozhatsz magadnak.

2011. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hát ahogy rám nézett, megérintett, közel hajolt, abból könnyen levágtam, hogy bejövök neki... :) Ez persze egyrészről jól esik, hogy egy ilyen pasinak tetszem, de ott a másik oldal, hogy tilos vele bármilyen kapcsolatot kezdenem! És ez erősebb!

Nem lesz köztünk semmi, ha el is megyek hozzájuk...

2011. jún. 12. 22:11
 9/19 anonim ***** válasza:
dehogynem. egy-kettőre beadod a derekad,mivel neked is tetszik. nehéz ellenálni a pillanatnyi jónak is.
2011. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szex lesz belőle. Feltétlen reflex, nem fogsz tudni neki ellenállni és ő sem. EGYÉRTELMŰ, hogy ne menj! Rendes lánynak tűnsz, ne hagyd hogy ekkora teherrel kelljen élned utána. (negatív karmáról nem is beszélve, mert garantáltan visszaüt később, az tuti)


Hidd el, lesz majd olyan pasi később, aki ugyanúgy lázba hoz és óriásit szexelhettek - anélkül, hogy bűn lenne. És akkor örülni fogsz, hogy nem mocskoltad össze magad és az embertársad házasságát.

2011. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!