Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy gondolom,...

Mit tegyek ha úgy gondolom, hogy a nevelőapám meg akar ölni?

Figyelt kérdés
Amióta csak ismerem, egy nagyon negatív ember, amikor kisebb voltam gyakran megvert akár pitiáner dolgokért is. Kifelé (mások előtt) nyugodt embernek mutatkozik, bár barátai nincsenek. Itthon magunk között viszont nem találok jobb szavakat... bunkó, trágárul beszél, állandóan fenyegetve érzem magam mellette, mert én kicsi törékeny lány vagyok, ő meg erős alkatú férfi. sajnos gyakran álmodom azt is hogy megtámad meg akar ölni. Dokinál már voltam mondtam h nem tudok aludni, kaptam orvosságot, de igy se tudok jobban aludni,mert félek. ő is az emeleten alszik a szomszéd szobában, anyu meg lent. Lehet röhejesen hangzik, de szeretek anyuval aludni, mert olyankor nem félek. csak anyu meg nem igen engedi, mert egyedül szeret aludni :/ Mit tegyek?
2011. aug. 5. 00:52
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha anyukádnak elmondanád a félelmed? .. talán ő tudna beszélni a nevelőapáddal..
2011. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
valakinek mondtad már ezt? (pl anyukád)
2011. aug. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
95%
De ez már paranoia vagy csak félsz egy picit?
2011. aug. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
93%
hány éves vagy??
2011. aug. 5. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
igen, mondtam neki, de azt mondta hogy azért erre szte nem lenne képes. Szerintem meg van rá esély... :(
2011. aug. 5. 01:03
 6/49 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2011. aug. 5. 01:04
 7/49 anonim ***** válasza:
55%
Lehet csak túl sok krimit nézel :)
2011. aug. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
21%

ha annyira félsz akkor 22 évesen el lehet kötözni a szülői háztól,és már meg is oldódott a gondod..

(azt hittem 13 éves panaszkodik)

2011. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
50%

Gondolj arra, hogy mekkorát tudsz sikoltani, ha bántani merészel, akár csak közelít. Kikaparhatod a szemét is. Mindenképp neked lesz igazad, mert nem igazán tudja megindokolni, hogy miért van nálad?


"mert én kicsi törékeny lány vagyok,"

Kedves kérdező! Te 22 évesen már érett nő vagy, nem kicsi lány.

2011. aug. 5. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:

tv-t szinte egyáltalán nem nézek. bár sokszor elképzelem, hogyan ölne meg. Rlgebben egyszer megfenygettem, ha mégegyszer megver feljelentem, erre ő azt mondta hogy úgy fog megverni, hogy azt lehessen majd mondani, hogy leestem a lépcsőn, és hazudok.


Az elköltözést kissé nehezen oldhatnám meg. Mivel tanulok /tanulnék, vagyonom meg kb = 0-val, hitelt meg csak ugy nem adnak. Nincsen barátom, haverokra meg nem szivesen éloskodnék... :s

2011. aug. 5. 01:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!