Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok egyedül? Ti is...

Nem vagyok egyedül? Ti is vagytok így? (idősebbek is írhatnak)

Figyelt kérdés
Szóval szeretek a barátaimmal lenni, meg társaságba járni, de milliószor szívesebben vagyok a családommal, vagy olykor szívesebben lennék egyedül, mint haverokkal. Néha úgy érzem, egyedül vagyok ezzel a korosztályomban, mert 16 éves vagyok, és a korombeli ismerőseim legszívesebben meg haza se mennek. :/
2011. szept. 1. 21:35
 1/8 anonim válasza:
Énis igy vok es ezer közösitnek ki mindig :S
2011. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz az ha ilyen vagy. Biztos sok szülő örülne egy ilyen gyereknek.

DE

Most vagy fiatal...ne akkor akarj bulizni meg éjszakákra kimaradni mikor férjed van meg gyereked.

Megintcsak DE:

Az ember csinálja azt, ami neki örömet okoz és amitől jól érzi magát:) Úgyhogy ha te így tényleg tök őszintén jól érzed magad, akkor abszolút rendben van:)

21/L

2011. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül, nem kell mindig a pörgés, néha az ember nyugalomra vágyik és egyedül akar lenni.Én is szeretem a barátaimat, de ez még nem kötelez arra, hogy minden egyes pillanatomat velük töltsem.

17/L

2011. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen vagyok...
2011. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
kösz, h írtál :) legalább nem érzem egyedül magam. hát, nem vagyunk nagy társasági emberek, de ezért nem kéne kiközösíteni. :(
2011. szept. 1. 21:39
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2011. szept. 1. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok ezzel.. persze 1 bulit sem utasítok vissza, de közben mindig eszembe jut a családom is. (főleg ha rossz a buli) , és akkor úgy érzem, h inkább maradtam volna otthon a családdal, de legfőképpen a 7 éves húgommal. :D Ő mindig hiányzik, még ha mondjuk csak 2 órára megyek is el.. :S :) És persze szeretek néha egyedül is félrevonulni, (erdő melletti kis függőágyamba főleg) :D

Szóval Nem vagy egyedül.

Egy 16 éves lány. :)

Szóval nem csak te vagy így

2011. szept. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :) jól esik, h írtatok, és örülök, hogy mások is így vannak ezzel :)
2011. szept. 2. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!