Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10 éve udvarolt a férfi,...

10 éve udvarolt a férfi, akkor kosarat adtam. Most lehet esélyem?

Figyelt kérdés

10 éve még szinte kislány voltam, amikor udvarolt egy férfi.

Jól nézett ki, tetszett is, emberileg, barátilag is összepasszoltunk, kedveltem...de amikor ennél többet akart, elutasítottam. Egyrészt túl idősnek találtam hozzám (én 21 ő 37 volt) másrészt igazi szexuális vonzalmat sem éreztem iránta. Igyekeztem nem megbántani és barátok maradtunk ezután is, bár lényegesen ritkultak a találkozási pontok.


Ma már 30-on túl vagyok. Van egy kisfiam is, akivel egyedül maradtam. Társra vágyom és nagyon sokszor eszembe jut, hogy akkor rosszul döntöttem...

Ő még most is jön, ha segíteni tud. Kedvesen és szeretettel fordul felém. De már rég nem udvarol...


Próbálok kicsit kihívóbban öltözni és kacérkodni, de nem reagál rá. Nem tudom eldönteni, azért-e mert nem veszi észre vagy már nem érdeklem. Direktben nem merek lépni felé, gyáva nyuszi vagyok.


Amúgy neki nem volt az elmúlt 10 évben kapcsolata és még mindig nincs gyermeke. De nagyon szeretne, az én kisfiammal is olyan szépen bánik, hogy sírni tudnék, amikor nézem őket...


2011. szept. 2. 05:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha az elmúlt 10 évben nem volt kapcsolata, viszont hozzád szívesen jár és a kisfiadat is szereti akkor szerintem nem kérdés, hogy még mindig érez valamit irántad. Próbálj vele elmenni kettesben valahova ha ez megoldható.
2011. szept. 2. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
30%

Hát jól megszívattad tíz éve. Valószínű csóró volt vagy bármi más halálos bűne volt.

Most hogy a kutyának sem kellesz már nem büdös.

Ha kikezdesz vele, lásd ott hagy mint a pinty. Én is voltam ilyen barom, hogy a barátság miatt tartottam egy lánnyal a viszont.

De amúgy kb. most olyan mintha az anya vagy a húga kezdene ki vele. Azaz írtó ciki. ....

2011. szept. 2. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj, de ennek olyan "ha ló nincs, szamár is jó" szaga van. Most egyedül vagy, ő is jó lenne... nem?
2011. szept. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Én biztosan nem állnék már szóba veled,az önérzetem nem engedné.

Ugye egy gyermekkel már nem könnyű pasit találni?

2011. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Hamvas, szépreményú kislányként sokáig egy álomhercegre vágytam...és az nagyon nem ő volt akkor.


Nem a pénz számított, inkább az zavart, hogy ő egy amolyan fekete bárány, akit a többség elutasít, akiről az egész falu rossz (tudom, akkor is tudtam) HAZUG pletykákat terjeszt. Nem is értem, ő sem érti miért...


De az elutasítás pillanata igazából olyan tudatalatti volt. Amikor odahajolt, hogy megcsókoljon, akkor hirtelen a fejemben egy óriási NEM AKAROM felkiáltójel jelent meg. Talán megérezhettem egy kellemetlen illatot vagy valami egyéb bagatell dolog...pontos magyarázatom nincs, talán ha máskor egy másik pillanatban hajol hozzám...


És igazatok van abban is, hogy ha most jönne az álomherceg, aki a fejemben létezik, akkor eszembe sem jutna ő, mert igazán nem vagyok szerelmes belé. De kedvelem és tudnám szeretni és jó lenne, ha tehetném...

2011. szept. 2. 06:34
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne próbáld meg, mert egyrészt ha 10 éve nem volt kapcsolata akkor ott valami gond van. Másrészt pedig ha összejöttök és betoppan álmaid férfija (mert ez így szokott lenni) összetörnéd a szívét.
2011. szept. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Rossz indulatu valaszadoknak:

Tegyetek a kezeteket a szivetekre es oszinten valaszoljatok.

-21 evesen, csinosan ti egy nalatok tobb mint 15 evvel idosebb pasival osszejottetek volna, foleg ugy,hogy nem voltatok bele szerelmes???????

Erosen ketlem.

Plane,hogy egy 21 eves lany meg nagy valoszinuseg szerint vilagot akar latni, tanulni stb.. egy 37 eves pasi meg mar nyilvan csaladot.

Szerintem teljesen normalis ,hogy a kerdezo 21 evesen varta a szoke herceget. Szerintem nagyon keves lany nem varja.


Kerdezo:

Szerintem a helyzet a kovetkezo(de nem biztos,hogy igy van).

A pasit mar egyszer kikosaraztad es szerintem mar nem mer kezdemenyezni. De szinte tuti,hogy erez vmit irantad. Csak nem meri kimutatni. A "kacerkodast" valoszinu kedveskedesnek gondolja.

Viszont ha nem vagy bele szerelmes akkor gondold vegig megegyszer,hogy te tenyleg akarod-e Ot. Mert nem biztos,hogy kesobb beleszeretszz. Lehetseges de nem biztos. Es az egyik valaszolonak igaza lehet abban,hogy lehet,hogy epp akkor talalna rad a szerelem. Ezzel pedig teljesen osszetorned a szivet.

Teljesen megertelek,hogy tarsra vagysz. Nekem is van egy kisfiam , boldog hazassagba elek es el sem tudnam kepzelni milyen lehet egyedul nevelni egy gyereket. Minden elismeresem :)

Majd ird meg,hogy dontottel!

2011. szept. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
54%

Egyszerűen kérdezd meg tőle.

Mivel az elmúlt 10 évben visszautasítottad, valószínűleg nem is fog reagálni a jelekre.

Felnőtt emberek vagytok, hívd meg vacsorázni és mondd el szépen neki mit gondolsz.

Max.visszautasít. De azt te is megtetted vele előtte, mégis barátok maradtatok, tehát ha elutasít se fogod barátként elveszteni.

2011. szept. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
27%

Hm...hát ez érdekes történet és engem nagyon érdekel hogy mi lesz belőle!


Ahogy írod szerintem totál össze vagy zavarodva!

Nem kizárt hogy tényleg csak azért kell neked mert egyedül nevelsz egy gyereket és hiányzik a szeretet a törődés...DE

Azért ez érdekes..és én hiszek a sorszerűségben...hogy 10 éve vissza utasítottad és még sem tűnt el az életedből,pedig még gyereked is lett azóta!Mi van ha ez nem véletlen?Hm...?

Lehet pont most arról győzködöd magad hogy nem ő az aki...és közben meg mégis....

Én lehet azért csak megkérdezném mit is érez irántad...:)

De igaz ami igaz...ha 10 éve nincs kapcsolata elég érdekes fazon lehet!:)


Na de remélem majd megírod hogy végül is mi lett a vége a történetnek!És remélem jól döntesz!:)

2011. szept. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%
Bocsi már nem tudok érdemit hozzáadni, csak érdekel mi történik majd veled. :) De ha érdekel egy szimpla vélemény, én nem próbálkoznék nála a helyedben, ha nem vagy szerelmes. Nincs értelme
2011. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!