Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen barátnő az ilyen?

Milyen barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés

Terhességem 2. hónapjában járok. Szinte minden nap oda jukadunk ki a "legjobb" barátnőmmel, hogy annyira ne éljem bele magam, mert bármi történhet. Magyarul elvetélhetek. Vagy ne menjek el táppénzre, csak ha eltelt a 12 hét, mert addig fölösleges és hogy jövök vissza, ha elmegy a baba.

Nyilván tisztában van vele mindenki, hogy ilyenkor sajnos megtörténhet a legrosszabb, de igazán rosszul esik, hogy az ő szavaival élve megpróbál a Földön tartani. Mit gondoltok erről?


2011. szept. 2. 08:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Én megkérdezném tőle, hogy mi a baja. Irigykedik arra hogy te boldogan várod a babádat?
2011. szept. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bocs, azt akartam írni, hogy lyukadunk
2011. szept. 2. 08:34
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy vele, vagy egy ismerősével már történt hasonló...?
2011. szept. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg bármi megtörténhet, de egy kismamát engedjünk már egy kicsit a fellegekben járni, és ne keltsük benne a feszültséget, hogy bármi megtörténhet.
2011. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy figyelmeztetés még elmegy. A második rinyálásnál megmondanám neki, hogy nem vagyok erre kíváncsi, majd a 12. hét után hívom.


Egyébként szerencsére sokkal több baba marad meg, mint amennyi elmegy.

2011. szept. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, te jó nagy gyök.ér vagy.


Kérdező, én a helyedben hanyagolnám egy db-ig a csajt, az tuti. Nekem ne magyarázza már be, h bmikor meghalhat a magzatom.

2011. szept. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem történt vetélés nála sem és ismerettségi körében sem. Úgy látom, kicsit féltékeny,mert kevés pénzük van és vissza kellett jönnie dolgozni a kisbabája mellől.
2011. szept. 2. 08:55
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor addig kinél van a babája?
2011. szept. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű. Van apukája a gyereknek.:)
2011. szept. 2. 09:28
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Megmondanám neki na mi van keserű a szőlő?

Hogy lehet vki ennyire p@raszt? Ez már lelki sérelmezés ám. Meghal a babád ezt mondogatja folyton csak nem ilyen durva szavakkal.

Nem beszélnék vele nekem nincs szükségem ilyen h*lye barátnőre a közelemben.

Nah ez most rendesen kiverte nálam a biztosítékot.:@

2011. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!