Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szoktak felköszönten...

Miért nem szoktak felköszönteni a szüleim?

Figyelt kérdés

Ma van a születésnapom.(17.) de nem köszöntöttek fel. Tavaly se , és semmit nem is kaptam. Most se.

Facebookon is, minden ismerősöm, és rokonaim felszoktak, és most is felköszöntöttek.

Régen mindig felköszöntöttek, és tortát kaptam, meg ajándékokat, most meg semmit nem kapok tőlük.

Nem igaz hogy nem emlékeznek rá hogy mikor születtem.


2011. szept. 2. 11:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi.


igen felszoktam köszönteni.

2011. szept. 2. 12:12
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

"Boldog Szülcsinapcsiiiit"


Ettől szó szerint hányingerem lett. :S

2011. szept. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez enyémet is mindig elfelejtik, de én az eszükbe juttatom. "Anyaa, Apaaaa ma van ám a szülinapom"...:) És akkor felköszöntenek és rohannak ajándékért is XD, ez már pár éve így megy, de nem baj, néha kifejezetten jól szórakozom rajtuk. Sok a dolguk, nekem is néha kimegy a fejemből.
2011. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Na.... Apám felhívott Angliából, és felköszöntött. :)
2011. szept. 2. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!