Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora idióta vagyok?

Ekkora idióta vagyok?

Figyelt kérdés
5éves kapcsolatom volt,már terveztük a menyegzőt,babát szerettünk volna,tökéletes volt a kapcsolatunk,más férfit el sem tudtam volna képzelni magam mellé...erre jön a mail,hogy a vőlegényemnek szeretője van 4hónapja és mindenki tud róla csak én nem.Mikor kérdőre vontam a párom mindent bevallott,azt mondja szeret és nem tudja miért csinálta ezt az egészet.Szakítottam vele...De most mi lesz velem?
2011. szept. 2. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagy idiota, mert nem engedted, hogy hulyenek nezzen tovabbra is, nem engedted, hogy kihasznaljon. Es ami a legfobb, hogy nem mentel ferjhez hozza.

Eld az eleted, majd talalsz valakit, aki megerdemel, tisztessegesen fog veled banni.

2011. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagy idióta, de az ismerőseid akkora parasztok, h csak na. Ha tudták, miért nem szóltak róla? Élvezték, h csak játszanak veled?

Nekem ilyen barátaim lennének, ezek után nagy ívben kerülném őket.


Te pedig próbálj vhogy talpra állni, és új életet kezdeni. Mert ehhez ne menj vissza, máskor is kihasznál majd.

2011. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
ez nem a világ vége.. ugyanúgy élsz mint eddig, csak pasi nélkül. szerezz inkább igazi jó barátnőket.
2011. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Mi lenne? Éled tovább az életed. Ne kelljen egy ilyen hazudós paraszt aki csak átver. Majd találni fogsz valakit akivel mindent el fogsz érni a babát is.
2011. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Veled?

Veszel egy üveg bort, egy csomag zsepit, áthívod a barátnőidet, kisírod magad, és az élet megy tovább. Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!

2011. szept. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

a csokit kihagytad ;)


Különben is a párodnak: "Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba......"(Johnny Depp)

2011. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Na végre egy tökös csaj!

Megcsalt? Kidobni!

Biztos rossz, hogy a közös álmaitokkal együtt kell kidobni, de itt nincs más lehetőség.

Most írhatnád, hogy "jahh ohh ahh megbocsássak? Megjavul? Szerintetek? Blaaa blaaa" de te a srakadra álltál, és jól döntöttél.

Hogy a francba lennél idióta?!

Csak emelt fejjel, pozitívan előre!

2011. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
81%
Jól tetted. Ha palinak nézett te tedd lapátra s jó messze dobd el, ahonnan nincs visszaút.
2011. szept. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Doruss ***** válasza:
86%
Nem vagy idióta! Akármennyire szereted, és akármennyire is szeret ő téged, ne bízz meg benne többet! A "nem tudja, miért csinálta" nem megfelelő válasz. Mert ha megfelelően működne a lelkiismerete, akkor megcsalás közben eszébe jutott volna, hogy ezt nem kéne. De nem jutott eszébe, úgyhogy ennyi. Kezdj új életet!
2011. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Sosem értettem azokat a férfiakat akik képesek megcsalni a barátnőjüket. Én már akkor összetenném a két kezem ha lenne egy rendes aranyos lány aki csak engem szeret, nem más nők után flangálnék...
2011. szept. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!