Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ekkora idióta vagyok?

Ekkora idióta vagyok?

Figyelt kérdés
5éves kapcsolatom volt,már terveztük a menyegzőt,babát szerettünk volna,tökéletes volt a kapcsolatunk,más férfit el sem tudtam volna képzelni magam mellé...erre jön a mail,hogy a vőlegényemnek szeretője van 4hónapja és mindenki tud róla csak én nem.Mikor kérdőre vontam a párom mindent bevallott,azt mondja szeret és nem tudja miért csinálta ezt az egészet.Szakítottam vele...De most mi lesz velem?
2011. szept. 2. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
81%
Jobb most mint később mikor már gyerek is van!
2011. szept. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a bátorító szavakat,jól esnek,tudom mit kell tennem,új életet kell kezdenem rendes barátokkal...De jó volt kiírnom magamból a fájdalmaimat...köszi mégegyszer
2011. szept. 2. 17:23
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz veled?

Majd jön más az életedbe:) Az exeddel pedig szóba ne állj többet!

2011. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jól csináltad, de mint férfi kérek egy dolgot tőled.

A negatív tapasztalatodat ne vetítsd ki a következő kapcsolatodra, mert azzal magadnak és a leendő párodnak is rosszat teszel.

2011. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz veled?

új élet...


Én 2 hónapja 4 év után tettem ki az exem szűrét,pedig kezem megkérve,álomlakás megtervezve,leendő gyerekeknek név választva,stb...


De nem bántam meg...azt hittem belehalok,vissza kellene fogadni,de erős maradtam...

Nem bánom,azóta találtam olyan férfit,akivel boldogabb vagyok mint valaha,tényleg összeillünk...


ÖÜveg bor,barátnők,csoki,átsirni az éjszakát,majd reggel smink,és új élet...

kitartás

2011. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!